***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1546
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Ikka on jah. Mingi 30k freeroll iga kuu.
    Mis sa oled see laulja Lowry w?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1547
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      Põhja-Korea teatas homme algavate USA ja Lõuna-Korea ühiste sõjaväeõppuste eel, et on valmis alustama kättemaksuks «püha sõda», mis põhineb tuumaheidutusel.

      standard
      Ulme riik on see Lõuna-korea ikka
      Näitas mingit dokumentaali,inimesed täiesti omasmaailmas ikka ja ei tea ültse mis toimub mujal maailmas.Mobiiltelefonid k6ik taolised asjad keelatud jne.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1548
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas Lowry Vaata postitust
        Eriti veel, kui 1 "präänik" läheb Tsehhi ja saab seda imejooki(originaali) tuua.
        Ps. Krt aga ma ei mäleta mis selle pohmakaga oli järgmisel päeval. Oli või ei olnud....
        Kahjuks seda õiget originaal absinthi, mida Balzac jt loomeinimesed tarbisid, ei saa enam ametlikult kusagilt osta. Mõned vägevamad mehed toodavad seda küll põranda all, aga seda raske leida.

        Pohmell on garanteeritud muiudgi

        Comment

        • Muckyourcards
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2009
          • 352

          #1549
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Kahjuks seda õiget originaal absinthi, mida Balzac jt loomeinimesed tarbisid, ei saa enam ametlikult kusagilt osta. Mõned vägevamad mehed toodavad seda küll põranda all, aga seda raske leida.

          Pohmell on garanteeritud muiudgi
          Kes tahab, võib ka ise õiget kraami teha. 18€ eest 0.7-1 liitrit
          Endal plaanis tellida

          Buy magic mushrooms at Azarius: fresh psilocybin truffles, grow kits, and spore syringes. Grown in the Netherlands, shipped from Amsterdam since 1999.

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #1550
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Ulme riik on see Lõuna-korea ikka
            Näitas mingit dokumentaali,inimesed täiesti omasmaailmas ikka ja ei tea ültse mis toimub mujal maailmas.Mobiiltelefonid k6ik taolised asjad keelatud jne.
            Põhja

            Comment

            • Lowry
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 268

              #1551
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Mis sa oled see laulja Lowry w?


              No, kui ma absindi olen ära joonud. Siis ma arvan, et võin laulda küll ja nagu ööbik!

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1552
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                Kes tahab, võib ka ise õiget kraami teha. 18€ eest 0.7-1 liitrit
                Endal plaanis tellida

                http://www.azarius.net/smartshop/psy.../absinthe_kit/
                Kui ära oled proovinud, siis anna märku

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1553
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                  Kes tahab, võib ka ise õiget kraami teha. 18€ eest 0.7-1 liitrit
                  Endal plaanis tellida

                  http://www.azarius.net/smartshop/psy.../absinthe_kit/
                  Tolliametnikes see liigset huvi ei tekita ?

                  Comment

                  • Muckyourcards
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2009
                    • 352

                    #1554
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Tolliametnikes see liigset huvi ei tekita ?
                    Kindlasti nad tahaks seda ise juua , aga azariuses on kirjas toodete all shipping restrictionid. Sellel need puuduvad.
                    Ma telliks muidu Salviat ka, aga seal on shipping restricion eestile. :////

                    Comment

                    • Lowry
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 268

                      #1555
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Krt see hää link :) +10

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #1556
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        kas see pokernews pokerstars freeroll toimub veel ? ei leia küll

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #1557
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas ingu Vaata postitust
                          kas see pokernews pokerstars freeroll toimub veel ? ei leia küll
                          Ei toimu.
                          Postitatud: 2010-06-04 11:24
                          HouseOfAces kirjutas:
                          tsiteeriKas PokerStarsi 2K freerollidega nüüd lõpp? Ei ole lobbys ja PN enda kalendris ka.

                          Jah, hetkel on need PokerStarsi poolt lõpetatud. Lubati teisi promosid aga mida täpsemalt veel ei tea.
                          http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic320/15.htm

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #1558
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Kiitos infi eeest

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1559
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Päeva lause tüübilt, kes omaha turnal hittis absoluutselt kõike


                              Chip_dePlayer: like taking one bullet out of your pistolspin and pull trigger
                              Chip_dePlayer: gotta love this game

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1560
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                                Põhja
                                Damn,my bad.

                                Comment

                                Working...