Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
ei oska, eestlastega eriti ei taha. peab liiga keskenduma ja nii ma ie saa multitableda.
teen HU-d fishidega pmst kuni laud täitub. eestlastega metat ei ole aega teha
ei oska, eestlastega eriti ei taha. peab liiga keskenduma ja nii ma ie saa multitableda.
teen HU-d fishidega pmst kuni laud täitub. eestlastega metat ei ole aega teha
Comment