Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
ma ei tea kudas meres on, aga mul kohalikus järves on pmts õhu ja vee temperatuur 1/1..suht sick ikka, mitte mingit kasu pole vees k2imisest:D
Algselt postitas inward
Vaata postitust
TC
Comment