sa tead, et sa runnid halvasti, kui ostad selverist 2=3 saiu ja pakis on 2 saia
Või siis see, kui oled Soomes, viskad poest tagasi saadud 2€ mündi automaati(slot), saad jackpoti, automaat ütleb et võitu ei ole ja üritad vigases soomekeeles müüale seletada aga too ütleb vastu ainult: "Midäää???", "Midääää???" , " Ei ymmärrä"
Fucking 400€ jäi saamata eelmine nädal ://///
Comment