Sass vs leits

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #16
    Re: Sass vs leits

    imo miks teha OT teema kui juba on 1 OT teema?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: Sass vs leits

      [YOUTUBE]tW1tIpE95kc[/YOUTUBE]

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #18
        Re: Sass vs leits

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        imo miks teha OT teema kui juba on 1 OT teema?

        sest, et see on juba METAOT teema

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #19
          Re: Sass vs leits

          ma ei kirjuta siia enam midagi... ma kraindin

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: Sass vs leits

            kainus for the win




            raido... says:
            kas ma olen kaine ei
            raido... says:
            ?
            raido... says:
            jah ma panen
            raido... says:
            sina ei t
            raido... says:
            tõesta *******
            raido... says:
            mina tõestan terve elku
            rääixx. says:
            kle mine *****
            rääixx. says:
            saa kaineks
            rääixx. says:
            söö oma forelli
            raido... says:
            lol
            raido... says:
            imo seee mis sa seala areatad
            raido... says:
            on total mini piider silm perses rteema
            raido... says:
            i even dont give a shit
            raido... says:
            tundnub et mind tembeldatakse 0.01 proks
            raido... says:
            gl-.
            raido... says:
            hf
            raido... says:
            gn

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #21
              Re: Sass vs leits

              HU4Rollz

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #22
                Re: Sass vs leits

                mnja . imo see ei l2he isgei funny alla.. eks coca "teab" mis vaimu synnitis on ,,... ja see totak teenam, wtf? coca su copid ei ole naljakad, kui see real ple ? imo pointless ... tee enda m2rjas persest ohttulehe stori ?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Sass vs leits

                  rofl, maga kaineks mees:D

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #24
                    Re: Sass vs leits

                    Seda teemat lugedes leian ennast jällegi mõttelt, miks Andule veel Olympicu lepingut pole pakutud.

                    Life is weird

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #25
                      Re: Sass vs leits

                      andu on olympicu jaoks liiga hea. alla starsi lepingu, mina andu asemel vastu ei võtaks

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: Sass vs leits

                        ei vaidle üldse vastu, aga lihtsalt ammu oleks keegi pidanud pakkuma talle seda

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #27
                          Re: Sass vs leits

                          Andu on yksik korravalvur. Tema ei vaja meeskonda.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #28
                            Re: Sass vs leits

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            kainus for the win




                            raido... says:
                            kas ma olen kaine ei
                            raido... says:
                            ?
                            raido... says:
                            jah ma panen
                            raido... says:
                            sina ei t
                            raido... says:
                            tõesta *******
                            raido... says:
                            mina tõestan terve elku
                            rääixx. says:
                            kle mine *****
                            rääixx. says:
                            saa kaineks
                            rääixx. says:
                            söö oma forelli
                            raido... says:
                            lol
                            raido... says:
                            imo seee mis sa seala areatad
                            raido... says:
                            on total mini piider silm perses rteema
                            raido... says:
                            i even dont give a shit
                            raido... says:
                            tundnub et mind tembeldatakse 0.01 proks
                            raido... says:
                            gl-.
                            raido... says:
                            hf
                            raido... says:
                            gn
                            cool story bro

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #29
                              Re: Sass vs leits

                              sassi ja leitsi teema ja coca kõige rohkem postitab siia

                              EDIT: lugesin ainult pealkirja ja lasin teema lõppu vaatasin avataride järgi

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: Sass vs leits

                                sest see on kõige epicum teema

                                Comment

                                Working...