Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Fakk istun arvutitaga ja järsku vasak silm nii valus, et pean kinni panema. Nagu avan pisar väljas. Nii juba pea 10 min. Ei suuda silma lahti hoida. Ja elu lambist. Arvutitaga ei saa miski ju silma ka minna.
Fakk istun arvutitaga ja järsku vasak silm nii valus, et pean kinni panema. Nagu avan pisar väljas. Nii juba pea 10 min. Ei suuda silma lahti hoida. Ja elu lambist. Arvutitaga ei saa miski ju silma ka minna.

Comment