Vaatasin ka siis siit inglise kommentaatoritega ja päris vastik kuulata, kui kommentaator on nii tsehhi poolt ja Kanepi vastu. Vot see kommentaator ajab tilti.
Vaatasin ka siis siit inglise kommentaatoritega ja päris vastik kuulata, kui kommentaator on nii tsehhi poolt ja Kanepi vastu. Vot see kommentaator ajab tilti.
Sama ka publikuga- mõni üksik karjub Kanepi poole.. kui aga tsehhi nuum midagi kuidagi kobistab siis rahvas aye ayee. psühholoogiliselt võib päris keeruline olla
Comment