Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Suve saab koguaeg nauditud, lihtsalt öösel mängin. Kell 7 hommikul lähen magama ja mingi 3 aeg ärkan.
Algselt postitas ziimukaz
Vaata postitust
Comment