***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #2221
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    mu vasakul käel istub 3/0 tüüp 300 käe peale. 6max laud ning tüüp 1 tableb :D

    EDIT: 2/0
    Last edited by ziimukaz; 24.06.10, 22:13.

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #2222
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Tra rsk, prantslased blokiti ära ja kohe on lauad sitemad.. :( Huvitav, mis riik järgmine on.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #2223
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Tra rsk, prantslased blokiti ära ja kohe on lauad sitemad.. :( Huvitav, mis riik järgmine on.
        wat? prantslased on mitu aastat juba blokitud või mäletan midagi valesti?

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #2224
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Äkki mõtled itaallasi?

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #2225
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            kui palju on HU-s ligikaudne standard winrate?
            kui palju on HU-s umbes käte arv mille järgi saaks enamvähem õiget winratet öelda?
            ATM jooksen NL25 HU 1k handide jooksul 65bb/100 mis ma arvan et on liiga short run obv aga, ikkagi 65/bb100 pole longruni päris reaalne v mis?
            HU-s normal 40bb/100?
            ----------------------------------------------
            oskab keegi öelda miks inimene ei beti oma KQ-ga boardil JQ4QA
            action FLOP: Bet call call Turn: C/C/C river B/fold/call
            mul AA obv
            ----------------------------------------------
            põõrdi nice ikka ei viimasest 24 tunnis olen 10 h pokkerit m2nginud
            ----------------------------------------------
            hea et -170 päeva pole +80 päevaks keeranud
            ----------------------------------------------
            tere hommikust
            ----------------------------------------------
            keegi sii foorumis elus ka on veel v
            ----------------------------------------------
            kõige pikem post mis ma siin foorumis teind olen vist
            ----------------------------------------------
            6h spree grindind
            ----------------------------------------------
            going for 8h spree
            ----------------------------------------------
            nooot gonna make a pause and go watch some TV and eat
            ----------------------------------------------
            tnane graf siis
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            ----------------------------------------------
            c u soon
            Last edited by Sass; 25.06.10, 06:05.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #2226
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Selline küsimus, et kas keegi äkki oskab soovitada mingit toredat koerakasvatajast tuttavat või kennelit?
              Ehk siis kui keegi on omale koera ostnud lähiajal, siis kust/kellelt ostsite?
              Mis hind oli?

              Soovitage mingit pisemat tõugu ka kellega oleks vajadusel ka võimalik korteris aega veeta.
              Ise mõtlen kääbustaksi peale...iga kord kui ma neid näen, siis ma lihtsalt sulan ja juba pikemat aega olen soovinud endale ühte ja nüüd on siis lõpuks see võimalus.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #2227
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                kus saab osta vuvuezelat?

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #2228
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Äkki mõtled itaallasi?
                  Ajasin sassi jah rsk
                  Sry.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #2229
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    oh jeeeeesus, enam ei joo :S

                    Comment

                    • nalg
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 489

                      #2230
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      oh jeeeeesus, enam ei joo :S
                      olen päri , kohutav olla

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #2231
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        just :D:D kolmapäeval sõin viimati :D jaa päris karm olek on :D rahalauda isegi ei jõua istuda

                        Comment

                        • nalg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 489

                          #2232
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          sööma peab, läheb ehk pohmakas ka kiiremini ära

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #2233
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Jeah, mul on nuts söök köögis:) Seljanka..pidi väga hea olema peale joomist!

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #2234
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Jeah, mul on nuts söök köögis:) Seljanka..pidi väga hea olema peale joomist!
                              ongi

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #2235
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                varsti 2.5 mehe saatel hakatakse tankima :D

                                Comment

                                Working...