***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1651
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    corona > tuborg ... tra t2na oli j2lle hea õlle maitrse suhu

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #1652
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Leiutavad venelased suure kella, mis iga ropu sõna peale veerand tundi edasi liigub.
      Noh teevad neid 3 tükki. Ühe viivad lasteaeda, teise kooli ja kolmanda sõjaväeossa.
      Järgmisel päeval lähevad vaatama. Lasteaias on kell veerand tundi edasi liikunud.
      Normaalne. Noh jõuavad kooli siis. 8 tundi edasi läinud. Pole kah hullu.
      Lähevad siis sõjaväeossa. Ei jõua uksest veel sisse astuda kui mingi polkovnik
      vastu tuleb ja käratab:
      No joptvoi matt kto etat jobannoi ventiljator sjuda nahui pastavil!?

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #1653
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        ei oska vene keelt niiet plz tõlget... Kes see **** ventilaatori siia tõi vms?

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1654
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Kes selle ***** ventilaatori siia jättis vms jah.

          Päris korralik :D

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #1655
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            sellel naljal pole venekeele oskusega praktiliselt mitte mingisugust pistmist...


            endale meeldib viimane lause kirjapildis:
            Joptvõi matt, kto suka eto jobannõi ventiljator sjuda postavil bljät!


            Vene keel lonkab väga raskelt, aga selles pildis kannab natuke nalja mõtet paremini edasi ehk.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1656
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Easy imo isegi kui prebasic vene keel 0 on, siis sõimusõnad peaks ikka selged olema

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #1657
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                j2in pigem seda pastavil s6na m6tlema

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1658
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  WAHAHAHA :D:DD TV3mes kohevarsti" uurime miks juhtub BMW ega k6ige rohkem 6nnetusi :D " leits mine õpi midagi... aga jah.. kui leitsitaolised roolis on siis pole ime.. no offence

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #1659
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    mis filmiga on tegemist?
                    Ma filmi ei mäleta, aga tean, et tegu on miski paroodiaga (nii kohutavat näitlejat olemas ei ole)

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #1660
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      :D embleem kapoti peal m22rab palju.. olen n2inud tehaseautosid millel suunatule kang puudub, sest need lihtsalt ei kasuta seda :D:D:D hea hea...

                      hate bemms... mersus FTW!
                      Last edited by Sass; 13.06.10, 17:44.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1661
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        mis filmiga on tegemist?
                        Kas see ei ole mitte see film, kus mingi vend trikimeheks tahtis saada, hüppas oma võrriga üle asjade pidevalt.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1662
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          ma olen luckboxer :D

                          Mul on mingi 2nädalat postkastivõti kadunud olnud. No täis masendav, vaja arveid näha jne. Olen proovinud kääridega avada, a see on suht ebardlik, eriti kui treppikotta peaks mingi naaber astuma vms, ala:"wtf, mida sa kääridega postkasti kallal teed?!?!". Igastahes, nüüd polnud mingi 2näd postkastis käinud ja nägin, et seal kirjad ja reklaamikuhi sitaks suur . Läksin proovisin.
                          Mingi 5min jebimist ja jamamist sain luku lahti, kirjad ja muu pasa välja. Kinni sain õnneks mingi 20sekiga. Nii..mida ma näen.
                          Elioni poolt võlateatis: bla bla bla, teie võlg on 513 EEK, makske ära 14ndaks juuniks, või muidu keerme interneti kinni. Kiri ise saadetud 2. juunil.
                          Thank god, et ma täna läksin jebima, muidu homme oleks pm vaid telekat vaadanud :D :D


                          ning kui ma homme näen, et mul netikraanid kinni, siis tõmban insta kõne @ 6402607 ja sõiman neid t******* :D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1663
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            :D embleem kapoti peal m22rab palju.. olen n2inud tehaseautosid millel suunatule kang puudub, sest need lihtsalt ei kasuta seda :D:D:D hea hea...

                            hate bemms... mersus FTW!
                            Kedagi ei huvita, Fordimeheks jääd nagunii elu lõpuni.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1664
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              bemmid on awesome. eriti minu oma
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #1665
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kedagi ei huvita, Fordimeheks jääd nagunii elu lõpuni.
                                GTFO ennem sõidan sapikaga kui fordiga

                                Comment

                                Working...