Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
obv pole ju kaineks saanud isegi mitmekümndeid tunde...üritan Laaki aega teha üle purjus olemises hioopistükki. Uni on küll peal, aga ikka James leiab kettaid. Kes on James üldse? miks ma üldse siin olen? Elus ma mõtlen. Hakkasime just 5-10 HU tegema lives lohega, gl..
obv pole ju kaineks saanud isegi mitmekümndeid tunde...üritan Laaki aega teha üle purjus olemises hioopistükki. Uni on küll peal, aga ikka James leiab kettaid. Kes on James üldse? miks ma üldse siin olen? Elus ma mõtlen. Hakkasime just 5-10 HU tegema lives lohega, gl..
TC
Comment