***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1606
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Arvad, et Brasiilia ja Hispaania pole tugevad ja Holland on tugev:D N1:O

    siis polegi tugevaid:D
    Me can repeat:

    Pigem just arvan,et Brasiilia ja Hispaania ei ole nii tugevad sellel MMil...

    Indeed Arvan ja samas ka Loodan,et see nii oleks.
    Kas nüüd ainult Hollandi "egodel" kokkumäng sujub,on teine küsimus.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #1607
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      ma pean mingeiod plätusid kleepima, et olla balla. Pole rahagi, et uusi plätusdi osta, ses suhtes, et ma röäägin leitsi kotid ei ole minggi näitaja. biidib elu nagu karvane nukitsamees


      marek kleepis plätud kinni suyper atackiga, ja me biidime elu. jhomme kihnu ja bad beat on meiega

      ses suhtes et kalamees püüdis merinetisti, kes andis kolöm soovui, kalamees tahtsi keppi ja SAIGI!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #1608
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        TEGIN BLOGI KA SIKLAIF.WORDPRESS.COM

        ENJOY

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1609
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          [QUOTE=jrgn hell;218704
          ses suhtes et kalamees püüdis merinetisti, kes andis kolöm soovui, kalamees tahtsi keppi ja SAIGI!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

          HAHAHHAHAHA

          Kuradi merineitsi ikka...otsib võimalust konksu otsa jääda ja siis loodab, et seekord ikka küsitakse keppi.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #1610
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
            ma pean mingeiod plätusid kleepima, et olla balla. Pole rahagi, et uusi plätusdi osta, ses suhtes, et ma röäägin leitsi kotid ei ole minggi näitaja. biidib elu nagu karvane nukitsamees


            marek kleepis plätud kinni suyper atackiga, ja me biidime elu. jhomme kihnu ja bad beat on meiega

            ses suhtes et kalamees püüdis merinetisti, kes andis kolöm soovui, kalamees tahtsi keppi ja SAIGI!!!!!!!!!!!!!!!
            sa peksad veel rohkem segast kui leits oma parematel päevadel.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1611
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              võimatu tundub isegi see rahvavaenlase viimane lause, aga tõsi siiski ju edit.

              nii rõve, et on siiski pühapäev ja mitte neljapäev.
              Last edited by KristjanLaas; 13.06.10, 00:23.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #1612
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                ma tahangi seda öelda, et kristjan, sa oled nagu lauri pedaja ühikarottides. Algul keegi ei salli, aga tegeolt oled center action man. Respect sinuga. Oletubli, Rahvavaenalne, , ma ei oska kommenteerida, leitsiga on raske paukuda, kuna endal autot ei ole aj raha ka ei ole. ses suhteas onr aske. Break even asi, aga kristjan, karista ja vabasta, sa oled solid, tõusid tuhast ja respekk

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #1613
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                  ma tahangi seda öelda, et kristjan, sa oled nagu lauri pedaja ühikarottides. Algul keegi ei salli, aga tegeolt oled center action man. Respect sinuga. Oletubli, Rahvavaenalne, , ma ei oska kommenteerida, leitsiga on raske paukuda, kuna endal autot ei ole aj raha ka ei ole. ses suhteas onr aske. Break even asi, aga kristjan, karista ja vabasta, sa oled solid, tõusid tuhast ja respekk

                  aina keerulisemaks läheb.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1614
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    jaja ongi, tõusen tuhast kangelaseks.
                    käisin Lauril külas mingi aeg tagasi ja rääkisin ära, et selline olukord, et passin tuhas ja tahaks välja pääseda. Õpetas kõik trikid selgeks ja nüüd on olukord selline nagu ta on.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #1615
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      jaja ongi, tõusen tuhast kangelaseks.
                      käisin Lauril külas mingi aeg tagasi ja rääkisin ära, et selline olukord, et passin tuhas ja tahaks välja pääseda. Õpetas kõik trikid selgeks ja nüüd on olukord selline nagu ta on.
                      jajah, +8 v +10 võin pakkuda. palju sa tahad?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1616
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        ei saagi aru millele sa 8 või 10 lisaks pakud, aga peaks vist niisamagi vastu võtma ev pärast kui niisama pakud.

                        ilmselt siis panid lihtsalt +1 leveli, sest räägin tõtt siin järjest ju ma, ah?
                        Last edited by KristjanLaas; 13.06.10, 00:36.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #1617
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          ei saagi aru millele sa 8 või 10 lisaks pakud, aga peaks vist niisamagi vastu võtma ev pärast kui niisama pakud.

                          ilmselt siis panid lihtsalt +1 leveli, sest räägin tõtt siin järjest ju ma, ah?

                          ok. tülli ei lähe.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1618
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            kurat just lootsin, et tahad hommikuni minna, aga ainult hommikuni. mhh.
                            aga ärme viha pea ja ma pakun isegi vabandust ilma smailideta teksti eest. koolon on peidus ja niisama ei taha tähte panna:/

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #1619
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              kurat just lootsin, et tahad hommikuni minna, aga ainult hommikuni. mhh.
                              aga ärme viha pea ja ma pakun isegi vabandust ilma smailideta teksti eest. koolon on peidus ja niisama ei taha tähte panna:/

                              sa oled jällle täis???

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #1620
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                sa oled jällle täis???
                                laupääva öö ju nii öelda...

                                Comment

                                Working...