Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Me can repeat:
Pigem just arvan,et Brasiilia ja Hispaania ei ole nii tugevad sellel MMil...
Indeed Arvan ja samas ka Loodan,et see nii oleks.
Kas nüüd ainult Hollandi "egodel" kokkumäng sujub,on teine küsimus.
Algselt postitas K2snakas
Vaata postitust
Pigem just arvan,et Brasiilia ja Hispaania ei ole nii tugevad sellel MMil...
Indeed Arvan ja samas ka Loodan,et see nii oleks.
Kas nüüd ainult Hollandi "egodel" kokkumäng sujub,on teine küsimus.
Comment