***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viski
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 393

    #916
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    6 aastat suitsetamist, nautinud igat sigaretti ja enne jätan hingamise maha kui suitsetamise.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #917
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      päris hästi annab aimu see tabel kui palju reiki need pokkeritoad teenivad (võitvate ja kaotavate riikide suhet vaadates)

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #918
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        mõttetumat raha matmise kohta ei ole kui suitsetamine. aga noh pange edasi, ma ei peagi kõikke mõistma...

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #919
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          mõttetumat raha matmise kohta ei ole kui suitsetamine. aga noh pange edasi, ma ei peagi kõikke mõistma...
          ma panen peaaegu sama raha joomise alla ilmselt. aga need panevad veel lisaks joomise alla. nii et + ev

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #920
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            #care

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #921
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              no tra mingil piidril suitsuandur lõugab 15 min juba .. wtf kui tilti ajab

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #922
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                lol, see ju räme sick hääl ka, kunagi niisama katsetades lülitasime sisse siis tegi ulmehäält küll :D

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #923
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  mõttetumat raha matmise kohta ei ole kui suitsetamine. aga noh pange edasi, ma ei peagi kõikke mõistma...
                  ning teha postitus selle kohta, kui m6ttetu on suitsetamine, omab suurt
                  m6tet?

                  2kki saab keegi sinu postitusest inspiratsiooni, teeb veidi taustauuringut,
                  avastab, et suitsetamine on kahjulik ja j2tab maha?

                  oeh.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #924
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    lol, see ju räme sick hääl ka, kunagi niisama katsetades lülitasime sisse siis tegi ulmehäält küll :D
                    Mul on pmist voodist 2 meetrit eemal laes suitsuandur. Minu oma hakkab seda häält tegema ka siis, kui patarei hakkab tühjaks saama. Ükskord oligi nii, et keset ööd hakkas üürgama ja ikka ehmatas küll korralikult.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #925
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Üles peaks see küll äratama jah :D

                      Comment

                      • Viski
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 393

                        #926
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        lol, olin ükskord kodust eemal, järsku naaber helistab, et sul suitsuandur lõugab. ma olin nagu .. whoa, shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit. saatsin kiirelt õe järgi vaatama, et mis toimub, ongi punane kukk majas ? õde higistas nagu Tõnisson "Kevades" ja punnitas. tuli välja, et hoopis mingi dementne vanamutt oli oma suitsuandurit testinud.

                        Comment

                        • minbetmillionaire
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 363

                          #927
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Suitsuandur tore asi küll, ükskord tulin koomas peaga koju, kõht oli tühi ja lükkasin kanad ahju, ise jäin diivani peale magama. Paari tunni pärast ärkasin anduri lõugamise peale üles, kõik toad sinist suitsu täis ja järel aint 2 söestunud koiba. Nädal aega oli vinguhais elamises.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #928
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Haha päris korralik feil, endal ükskord jalkaõhtut tehes minu juures sõber lasi micros popcorni kõrbema, mingi hea 2 päeva oli köök kõrbenud juustupopcorni haisu täis mmm....

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #929
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                              ning teha postitus selle kohta, kui m6ttetu on suitsetamine, omab suurt
                              m6tet?

                              2kki saab keegi sinu postitusest inspiratsiooni, teeb veidi taustauuringut,
                              avastab, et suitsetamine on kahjulik ja j2tab maha?

                              oeh.
                              kui nüüd mõttetuse mõõtja välja tuua, siis ma pole päris kindel kumb võidaks, sinu või minu post.

                              aga üldiselt see on offtopic nii et mine tõmba üks suits...

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #930
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                jah, kuna see on offtopic tõmmake kõik üks suits:D
                                mina võtan hüva nõu kuulda.

                                Comment

                                Working...