Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Kell 19.13 mõtlesin, et teen 2h power-napi (igaks juhuks panin kella 21.30 ajaks helisema). Ärkasin täpselt kell 21.13. How cool is that?
Kell 19.13 mõtlesin, et teen 2h power-napi (igaks juhuks panin kella 21.30 ajaks helisema). Ärkasin täpselt kell 21.13. How cool is that?
Comment