täitsaaaaa haigeeee. jälle telefoni display katki (sama telefonil enne ka läinud). Telefoni panin lauale koos võtme kimbuga ja poole tunni pärast telefoni checkides display puru. haige.
täitsaaaaa haigeeee. jälle telefoni display katki (sama telefonil enne ka läinud). Telefoni panin lauale koos võtme kimbuga ja poole tunni pärast telefoni checkides display puru. haige.
täitsaaaaa haigeeee. jälle telefoni display katki (sama telefonil enne ka läinud). Telefoni panin lauale koos võtme kimbuga ja poole tunni pärast telefoni checkides display puru. haige.
Igatsen neid tavalisi nuppe :D
Krt ma ei ole touchscreen inimene, muidugi vb ka mu LG kp500 ei ole see nii sujuv võrreldes uuematega. Aga kradi närvi ajab joogise peaga kuskil klubis või kus iganes taksot või mingi chiki numbrit sisse toksida :D
Comment