***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #166
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Algselt postitas Sass Vaata postitust
    88 aasta 318 obv
    issi andis rihma ja elad end internetis v2lja? what a pitty ...

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #167
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Ei muidugi ülalpidamine on sitaks tähtis ja kõige parem ongi mingi uuem ökopill osta, millel varuosad odavad ja muidu ei näe välja ka nagu mingi abordijäänus , aga viiene on ikkagi buumeritest see kõige õigem kesktee imo, kolmese taga istudes ruum on mõnus bs. Ja no seitsmenda ekspluatatsioonikulud on veel räigemad.

      Aga eks nüüd juba e60 hind pole ka nii krõbe, tulevikus oleks nuts.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #168
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        e60 on minevik, paskdi f10le siiski mõtlema juba

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #169
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          issi andis rihma ja elad end internetis v2lja? what a pitty ...
          pity on 1 teega

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #170
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Algselt postitas Sass Vaata postitust
            pity on 1 teega
            ma voin sulle olle osta kui sa eever oma paska enam ei aja ... tegelt poolene viin kui sa yldse tagasi eut ule? deal?

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #171
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              ma voin sulle olle osta kui sa eever oma paska enam ei aja ... tegelt poolene viin kui sa yldse tagasi eut ule? deal?
              same offer sulle

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #172
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                hakka jooma

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #173
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas Sass Vaata postitust
                  same offer sulle
                  mu sydametunnistus ei luba . l2hed veel bustosse ka ..

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #174
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Nagu tõsiselt, kuidas neid hudi kaste väiksemaks teha saab pärast seda uut versiooni, see ei ole normaalne :D

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #175
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      irw.. tra see õhtusöök viiele nii koom... mingi naine... "eelroog suitsutatud lambakints" tyyp pani noaga lambaaeda ja tõmbas lamba maha :D. Tõmbas kuuri "sinust saab hea praaad" :D

                      hea et TV-st veel seda ei näidatud kuidas kill tehti

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #176
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas Sass Vaata postitust
                        irw.. tra see õhtusöök viiele nii koom... mingi naine... "eelroog suitsutatud lambakints" tyyp pani noaga lambaaeda ja tõmbas lamba maha :D. Tõmbas kuuri "sinust saab hea praaad" :D

                        hea et TV-st veel seda ei näidatud kuidas kill tehti
                        sa motled reaalselt et see nii oli v .. sa usud et see on on ka p2ris kui karupoeg puhh sööb notsuga mett oksa peal?

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #177
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          sa motled reaalselt et see nii oli v .. sa usud et see on on ka p2ris kui karupoeg puhh sööb notsuga mett oksa peal?
                          no vb selle saate jaoks jah ei killitud teda aga kui tal vaja siis ta tõmbab enivei selle maha, nii juba maal on ja jääb. Täpselt nii asi käib ka. Ja kes teab vb isegi tõmmati. nagu näha oli sellel eidel loomadest poh..."loomad ongi selleks et neid süüa" ütles ta"ei saa neist aru kes näpuga lamba peale näitavad ja ytlevad et ei suuda syya seda mis on maha löödud"

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #178
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            ylehomseks busto?
                            nl1k on kindel võidukoht ma olen kuulnud

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #179
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              See Õhtusöök Viiele on jah haige.. No saade iseenesest on enam-vähem aga mõned pole no üldse ühegi söögiga rahul..ma vahel karjun teleka ees neile ikka :D

                              Comment

                              • ziimukaz
                                Grinder
                                • Jan 2010
                                • 741

                                #180
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                pokertableratings.com's oli aprillis mingi promo, et sai tasuta 10000 kätt valitud limiidil. võtsin selle ja peale kauba sai veel Daily Hands Feed Subscriptioni vist kaheks nädalaks, kui ma ei eksi. Enne 2 nädala lõppu saatsin siis kirja supporti, et nad lõpetaksid mu subscriptioni, kuna tingimustes oli, et kui ei lase lõpetada, siis hakkavad raha võtma. Vastati, et lõpetavad selle. Aga käsi tuleb ikka iga päev, juba üle kuu aja jutti :D
                                Praeguseks 3,3 miljonit kätt mulle antud, lõppu nagu ei paista :)
                                Kellelgi veel kogemusi sellega?

                                Comment

                                Working...