Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
eks tase ikka parem.. 1991 aasta väljalase ju ikkagi......tglt võin enda kui matemehe kogemustest öelda, et minu arvates oli 2009 eksam siiski suht raske... võrreldes 2010 omaga oli 2010 suht lihtne.. tegin 2009 proovieksamina ja sain vist mingi... 46 vms oli.. dont ask kust õps selle sai.. alates 2009 ei tohtind enam eksamitest koopiaid teha minu teadmiste järgi
eks tase ikka parem.. 1991 aasta väljalase ju ikkagi......tglt võin enda kui matemehe kogemustest öelda, et minu arvates oli 2009 eksam siiski suht raske... võrreldes 2010 omaga oli 2010 suht lihtne.. tegin 2009 proovieksamina ja sain vist mingi... 46 vms oli.. dont ask kust õps selle sai.. alates 2009 ei tohtind enam eksamitest koopiaid teha minu teadmiste järgi
Comment