***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #976
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Keegi on starsis daily 10k guaranteed deep stacki mänginud lõpuni (250bb starting stack, 30min lvlid)? On aimu kaua see u. kestab?
    ükskord proovisin lõpuks viskas nii kopa ette et lihtsalt laksasin akna kinni.

    Comment

    • mihkel7
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 259

      #977
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      palju seal buyin on?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #978
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        ma püüan siis vastu pidada, struktuur nii mõnus, uigi juab praegu kerge uni, ei ole saanud paar päeva magada korralikult, aga what the hell, 4h kestnud juba.

        Buyin $11

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #979
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          degeni elu: kossus läks parema käe nimetissõrm kuidagi tagurpidi vms, igatpidi valus.. esimese asjana vaatasin kas ikka hiirekliki liigutust saab teha, et pokkerit mängida :X

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #980
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            @ KristjanLaas, ma vaatasin kunagi ammu seda turniiri, lihtsalt specisin, ise ei mänginud, siis oli kestnud miski 10h+ ja järel oli 15 mängijat, võibolla jah veidike rohkem, 13h ehk. :) GL!


            E: Starsis linnuke ees?
            Last edited by kjmrc; 08.06.10, 21:30.

            Comment

            • EdgarP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2009
              • 368

              #981
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              kus on reis ja miks on reis???
              Imo oli juttu haiwaile minekust suveks...
              Miks? suht chill pidi olema seal elada, endagi tuttavaid käisid kunagi nii..

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #982
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                @ KristjanLaas, ma vaatasin kunagi ammu seda turniiri, lihtsalt specisin, ise ei mänginud, siis oli kestnud miski 10h+ ja järel oli 15 mängijat, võibolla jah veidike rohkem, 13h ehk. :) GL!


                E: Starsis linnuke ees?
                Tänud:)
                Mängin õe nim. tehtud kasutajaga : FoldImSuited.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #983
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  meil on linnnnna parim maja helista kui sul on vaja

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #984
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    meil on linnnnna parim maja helista kui sul on vaja
                    kus maja on?

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #985
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Terminaator - Lõbus maja

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #986
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                        Terminaator - Lõbus maja
                        +1

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #987
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Tänud:)
                          Mängin õe nim. tehtud kasutajaga : FoldImSuited.
                          kunagi pelasin seda mingi 11h, stack oli 550k, 2 koha omal 150k, ja siis ei jõudnud enam mängida ja shippisin ATC ja insta busto pärast mõningast littimist, ei tasu pelada seda kui ei jõua lõpuni mängida

                          siis oli alles u 25 inimest
                          Last edited by Rigged; 08.06.10, 22:53.

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #988
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Kui ma õigesti mäletan siis mängisin mingit deep turnat 7 tundi ja rahadesse polnud veel jõudnud. Siis mingi hetk kukkusin ka välja ennem rahasid.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #989
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              õnneks olen ahrjunud pikki sessioone tegema ja kui pokkerit mängin läheb uni täiesti emelest ära, kui turniir läbi tuleb alles meelde.

                              praegu 6h kestnud ja rahades olen vähemalt ilusti, läheneme top 100le.
                              seekord on vähem osalejaid ka kui tavaliselt.

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #990
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                                Suitsuandur tore asi küll, ükskord tulin koomas peaga koju, kõht oli tühi ja lükkasin kanad ahju, ise jäin diivani peale magama. Paari tunni pärast ärkasin anduri lõugamise peale üles, kõik toad sinist suitsu täis ja järel aint 2 söestunud koiba. Nädal aega oli vinguhais elamises.
                                Nojah, mul naabril oli sarnane juhtum, aga selle vahega, et ta ei ärkand üles. Korteri ukse vahelt tossu immitses, kutsusin tuletõrje kohale. Uks lõõdi pauguga maha ja tüüp magas kõrval toas hambad laiali.


                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ma püüan siis vastu pidada, struktuur nii mõnus, uigi juab praegu kerge uni, ei ole saanud paar päeva magada korralikult, aga what the hell, 4h kestnud juba.

                                Buyin $11
                                Ma mängisin toda mingi 9h, kas mingi 109 oli alles, mul 4. stack ja pausi ajal jäin laua taga magama. Mingi paar tunnikest hiljem tegin silmad lahti, vaatan turniir käib, aga jõudu polnud enam mängimiseks ja panind xist kinni.

                                Comment

                                Working...