***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #256
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Use the force, Luke!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    n1
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by kuco; 03.06.10, 13:53.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #257
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      Ma elan praegu siin, süstimas pole kedagi näinud ja need parmude banded säästuka lähedal pole kordagi tülitanud. Ja ilusa ilma korral olen ise sõbraga säästuka juurde pinkidele õlmarit läinud laskma, kui pole viitsinud Löwenruhi minna :(
      Kui sul säästuka taga eramaja pole, mille aia vastu armastasid parmud kusemas käia, siis nad vist väga ei häiri.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #258
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        tra ma kaklesin täna esimest korda yle mingi 14 aasta.. fuck ma enne joon üksi krdi puupiiritust kui viina inimestega, kes naljast aru ei saa/ sõnadega asju lahendada ei oska.
        pean uued tuttavad otsima, kopp ees sellest tyrastunud saarest. 03.10 me is going bye-bye
        Ma vean kihla, et meid saaksid head sõbrad...


        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        keegi teab, kes on pokerstarsis RAIKO90. Kas ta siin foorumis ka eksisteerib?
        Igastahes mängib ta 25NL ja sõna otses mõttes vihkan teda! Teeb no sellist rämedat metat, et süda läheb pahaks ja loogish, et mul krt ühtegi kätt ta vastu ei tule, et saaks selle venna orki võtta lihtsalt.


        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
        Uuring tuvastas ka, et mida professionaalsem pokkerimängija on ning tõsisemalt mängu võtab, seda tõenäolisemalt kasutab ta ka narkootilisi või dopingaineid.

        Shame on you, Ranka, ESTPatrick ja teised
        Sa võid kohe p-sse kerida, sest Eesti pokkerimängijate seas too uuring on hoopis vastupidine. Küll aga USA-s see tõenäoliselt peab paika kuna kivipeasid on sitaks. Sean Nolan aka Too Eazy aka justforfunds ütles mulle (muidugi ei pruugi olla tõsi), et ta istu enne laudagi kui ei ole weedi teinud.

        Eeldan juba, et kohe tuleb keegi Mr. Stoned lausega, "weed ei ole narko, alkohol on hullem balabalaba". Ära parem tule, sest vastama ma sulle nii või naa ei hakka.

        Aa ja võin avalikult ka narkost rääkida - elus kolm korda alla poole kommi teinud, miski 4-5 korda savu, hulgi popperist ja see kõik. Rohkem ei plaani seda never teha, mängule ei ole neist mitte ükski hästi mõjunud ja ei ole neid kunagi ka mängimise aeg teinud. Ainukeseks erandiks on poppers, mis tekitab järgmisel päeval "väga hea pohmelli", et tahadki istuda arvuti taga ning 8 tunnine sess ei ole probleem. Long runnis lõhub südant, imuunsüsteemi ning tihti olete haige. Mõttetu sitt.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #259
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Aa ja võin avalikult ka narkost rääkida - elus kolm korda alla poole kommi teinud, miski 4-5 korda savu, hulgi popperist ja see kõik. Mõttetu sitt.
          Minu nimekiri on oluliselt pikem ja põhjalikum. Lõppjäreldus oli täpselt sama...

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #260
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            kuidas hemmist saab filtreerid kõik 3bet potid, kaasaarvatud need milles hero ei ole osalenud?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #261
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              MV miks sääsed jälle tagasi on:S

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #262
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                MV miks sääsed jälle tagasi on:S
                Ma tõmban näiteks enne välja minekut sääsetõrjevahendiga üle. Soovitan ka sinul seda kasutada.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #263
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Ma tõmban näiteks enne välja minekut sääsetõrjevahendiga üle. Soovitan ka sinul seda kasutada.
                  Jep, aga tõsiselt, elan Lõuna-Eestis ja aknaid ega midagi ei saa reaalselt lahti teha, kohe on neid hordide viisi sees, kuna just aende all on meil mingid ronitaimed või ei teagi mis asjad, kus neil meeldib elada. Palava ilmaga on eriti tüütu, puhureid igasse tuppa ei jätku.

                  Rõdul suitsu tehes on ka ikka kohe parv küljes...peaks maha jätma.

                  Comment

                  • miksnii
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 580

                    #264
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    ...peaks maha jätma.

                    Nii ei sa ju, kui kõik jääb poolikuks....ikka lõpuni

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #265
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Hehe, kas see jutt peab paika, et kui elad kõrgemal (3-4-5 korrus) siis nii kõrgel sääsed ei lenda ?! See peaks ju probleem olema kõigile vastustele, kui kavatsed kodus istuda suvel. :)

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #266
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Sääsed ei lenda üldiselt kõrgemale kui 7,5 meetrit. Kolmandal korrusel peaks päris mõnus juba olema.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #267
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Sääsed ei lenda üldiselt kõrgemale kui 7,5 meetrit. Kolmandal korrusel peaks päris mõnus juba olema.
                          Mul väga mõnus just kolmandal ei ole.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #268
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Ju sa siis eritad liigselt CO2-e mida nad tunnevad 35 meetri kauguselt :D

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #269
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Sääsed ei lenda üldiselt kõrgemale kui 7,5 meetrit. Kolmandal korrusel peaks päris mõnus juba olema.
                              bs, 5. korrus ja õhtusel ajal aken lahti teha on sama hea kui öelda, et ma täna öösel ei tahagi magada

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #270
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Ära aja jama, ma ka viiendal ja pole ühtegi sääske 2 aasta jooksul kohanud.

                                Comment

                                Working...