Otsin tööd.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viski
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 393

    #1

    Otsin tööd.

    Pakkuge tööd .. võin olla ranka assistent. ESTPatrick'u kaardilugeja näiteks .. hotcocacola ihukaitsja .. misiganes ..

    Aa .. gigolo võin ka olla .. saatke julgelt PM'e.

    Asun Eestis.
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #2
    Re: Otsin tööd.

    lool, kui juba tööküsimiseks läks, siis panen ennast ka enampakkumisele:D

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #3
      Re: Otsin tööd.

      pokkerit ei biidi?

      Comment

      • kalkaan
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 187

        #4
        Re: Otsin tööd.

        Algselt postitas Viski Vaata postitust
        Pakkuge tööd ..

        Aa .. gigolo võin ka olla .. saatke julgelt PM'e.

        Asun Eestis.
        Pane siis mõõdud, tõusunurk ja jõudlus ka juba. Kas sobid liinitööle, suudad sirbi ja vasara peale ka kõvaks ajada jne. Ega see amet meelakkumine pole.

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #5
          Re: Otsin tööd.

          usun et coca saab enda kaitsmisega paremini hakkama kui sa:D

          Comment

          • Viski
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 393

            #6
            Re: Otsin tööd.

            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
            pokkerit ei biidi?
            Pokker pole mulle. Mõõdud .. hmm .. enamvähem 2 meetrit. 90 kg. Trimmis ja traksis. Tõusunurk on 120 kraadi. Oskuseid on paljupalju. Ühele PM'ile pidin kahjuks juba negatiivse vastuse andma, aga teisi kaalun veel.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7
              Re: Otsin tööd.

              Imo jäi põhipoint mainimata. Mis summa eest sa täpsemalt ennast orjaks müüd ?

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #8
                Re: Otsin tööd.

                Algselt postitas Viski Vaata postitust
                Pokker pole mulle. Mõõdud .. hmm .. enamvähem 2 meetrit. 90 kg. Trimmis ja traksis. Tõusunurk on 120 kraadi. Oskuseid on paljupalju. Ühele PM'ile pidin kahjuks juba negatiivse vastuse andma, aga teisi kaalun veel.
                Kui pokkerit ise ei biidi ja oskuseid on palju, siis programeeri endale bot, mis mängu biidib :D.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: Otsin tööd.

                  Süüa oskad teha? (kapsahautis on MUST HAVE!)

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #10
                    Re: Otsin tööd.

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Süüa oskad teha? (kapsahautis on MUST HAVE!)
                    võtad isikliku koka?:D

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #11
                      Re: Otsin tööd.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Süüa oskad teha? (kapsahautis on MUST HAVE!)
                      irw, hakka mulle coachiks, võin vabalt kapsahautist teha

                      Comment

                      • Lowry
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 268

                        #12
                        Re: Otsin tööd.

                        No tartus on selline koht nigu "turuhoone". Ja seal turuvarblased istuvad ja ootavad "live tööd".
                        Ise võtsin just ühe "pompsi" omale puid lõhkuma ja riita laduma:)
                        200eeku per day


                        Ps. Aga kuskil 10-ne aasta pärast saab sealt juba pokkerimehi grindima võtta:D:D:D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Otsin tööd.

                          jap, kui vaja 300 000 kätt kuus teha 12nel laual, et WSOPi pakett lunastada, siis minuarust võiks nad tööle võtta kyll :D (las poisid uhavad nl10s rake handse:D)

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: Otsin tööd.

                            Algselt postitas Lowry Vaata postitust
                            No tartus on selline koht nigu "turuhoone". Ja seal turuvarblased istuvad ja ootavad "live tööd".
                            Ise võtsin just ühe "pompsi" omale puid lõhkuma ja riita laduma:)
                            200eeku per day


                            Ps. Aga kuskil 10-ne aasta pärast saab sealt juba pokkerimehi grindima võtta:D:D:D
                            ma julgeks sealt võtta kedagi ja endale koju tuua ainult sellisel juhul kui ma talle kohale sõidu ajaks koti pähe tõmban, et ta ei näeks kuhu minek.
                            Pannakse asjadele silm peale ja tullakse pärast "palga järgi"

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #15
                              Re: Otsin tööd.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              jap, kui vaja 300 000 kätt kuus teha 12nel laual, et WSOPi pakett lunastada, siis minuarust võiks nad tööle võtta kyll :D (las poisid uhavad nl10s rake handse:D)
                              See on mingi iga päev ~10h grindi või :D?

                              Comment

                              Working...