Puhka Pärnus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Foux
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 486

    #31
    Re: Puhka Pärnus.

    Järved, jõed ja toredamad rannad (nagu Virtsu). Klubisse suvel minna ei tuleks pähegi, kui just väga mudas pole.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #32
      Re: Puhka Pärnus.

      Algselt postitas Foux Vaata postitust
      Järved, jõed ja toredamad rannad (nagu Virtsu). Klubisse suvel minna ei tuleks pähegi, kui just väga mudas pole.
      Tuleb vaadata liivasem rand, ntx Kabli, kuigi see ka üle rahvastatud juba.

      Comment

      • pilme10
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 224

        #33
        Re: Puhka Pärnus.

        Nonii, vanavanemad helistasid täna mulle kevadtormile ja andsid teada, et aknad on pestud ja suurpuhastus tehtud - valmis külalisi vastu võtma. Terve Juuli peaks nüüdsest bronnitud olema, aga teised kuud on vabad (vajadusel leian ka juulis majutuse, kuna meie perel on nii mõnigi tühi korter seismas) Jätkuvalt mõistlik hind. PM

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #34
          Re: Puhka Pärnus.

          Ja nagu iga aasta, kiidan seda pilme10 väikest saunamaja! Ei midagi luksuslikku, kuid väga mõnus place, kus paari sõbra või hoopis naisega aega veeta!

          Hind on Super OK ja tema vanavanemad väga sõbralikud :)

          Comment

          • pilme10
            FPP Pro
            • Jun 2009
            • 224

            #35
            Re: Puhka Pärnus.

            panin pildid ka esimesse posti. Lisaks on võimalik rentida korterit, mis on küll Juulis booked, aga muulajal saadaval. Suvemaja on augustis kinni.

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #36
              Re: Puhka Pärnus.

              Mõistlik hind oleks?

              Comment

              • pilme10
                FPP Pro
                • Jun 2009
                • 224

                #37
                Re: Puhka Pärnus.

                juulis veel 16-18 ja alates 22st suvemaja vaba.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #38
                  Re: Puhka Pärnus.

                  Mis hind siis ikkagi on?

                  Comment

                  • andrus69
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 232

                    #39
                    Re: Puhka Pärnus.

                    Hind on kokkuleppeline ja loominguline asi tänapäeva Pärnu majutusturul :) Oleneb mis päeval ja mitmeks ööks võtad ja kui hästi rääkida oskad :)

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #40
                      Re: Puhka Pärnus.

                      Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
                      Hind on kokkuleppeline ja loominguline asi tänapäeva Pärnu majutusturul :) Oleneb mis päeval ja mitmeks ööks võtad ja kui hästi rääkida oskad :)
                      Ei taha ümmargusi vastuseid..

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #41
                        Re: Puhka Pärnus.

                        Üks öö 20€ inimese kohta oleks mõistlik hind, söök jms. lisaks.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #42
                          Re: Puhka Pärnus.

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Üks öö 20€ inimese kohta oleks mõistlik hind, söök jms. lisaks.
                          koos söögiga see küll Pärnus mõistlik pole imo.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #43
                            Re: Puhka Pärnus.

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Üks öö 20€ inimese kohta oleks mõistlik hind, söök jms. lisaks.
                            16€ hostelis sadama juures vbl tõesti.

                            Comment

                            • pilme10
                              FPP Pro
                              • Jun 2009
                              • 224

                              #44
                              Re: Puhka Pärnus.

                              Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
                              Hind on kokkuleppeline ja loominguline asi tänapäeva Pärnu majutusturul :) Oleneb mis päeval ja mitmeks ööks võtad ja kui hästi rääkida oskad :)
                              +1

                              Lisaks siis veel niipalju, et korter vabaneb 28 juuli. Suvemaja ka enamus kuupäevadel veel vaba.

                              Comment

                              • pilme10
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 224

                                #45
                                Re: Puhka Pärnus.



                                nonii, päike käib juba kõrgelt ning on viimane aeg bronnida endale puhkus Pärnus! Kõige magusam aeg 14.juuli - 10. august on suvemajas bronnitud, kuid teised kuupäevad on veel hetkel vabad. Uurisin ka teisi majutusvõimalusi Pärnus ja täiesti hullumaja toimub siin nende hindadega :D niiet, kui rahatasku Rannahotelli ei kannata, siis PM meh!

                                Hiljem tulevad jooksvalt veel üks ühe- ja üks kahetoaline ka vist renti, aga sellest veidi hiljem.

                                Comment

                                Working...