***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #916
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tallinn, mustamäe - kadaka selveri lähedal.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #917
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      Kaks küsimust.
      1. Kas keegi on läinud Stanstedi lennujaamast Heathrow lennujaama? Kui jah, siis mis transporti oleks kõige mõistlikum kasutada ja kus nad lennujaamas asuvad? Pole ise kunagi kummaski lennujaamas olnud.
      2.Kas keegi on käinud San Francisco International lennujaamas?
      Kui jah, siis kuidas on kõige mõtekam saada terminal 1st terminal 3e?

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #918
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
        Kaks küsimust.
        1. Kas keegi on läinud Stanstedi lennujaamast Heathrow lennujaama? Kui jah, siis mis transporti oleks kõige mõistlikum kasutada ja kus nad lennujaamas asuvad? Pole ise kunagi kummaski lennujaamas olnud.
        2.Kas keegi on käinud San Francisco International lennujaamas?
        Kui jah, siis kuidas on kõige mõtekam saada terminal 1st terminal 3e?

        1. ei ole k2inud. kasuta taksot.

        2. takso.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #919
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!


          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #920
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
            Kaks küsimust.
            1. Kas keegi on läinud Stanstedi lennujaamast Heathrow lennujaama? Kui jah, siis mis transporti oleks kõige mõistlikum kasutada ja kus nad lennujaamas asuvad? Pole ise kunagi kummaski lennujaamas olnud.
            2.Kas keegi on käinud San Francisco International lennujaamas?
            Kui jah, siis kuidas on kõige mõtekam saada terminal 1st terminal 3e?
            olen suht kindel,et mõlemas kohas on mingidd shuttle bussidd, mis viivad ühest lennujaamast/terminalist teise.

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #921
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              WTF is this shiiiiiiiiiiiiit



              oksmaa ja onu bella

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #922
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                WTF is this shiiiiiiiiiiiiit



                oksmaa ja onu bella
                peab meeldima

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #923
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  Stanstedist taksoga Heathrow'sse vaevalt küll. Päris kosmiline taksoarve tuleks.

                  Eks sa pead uurima täpsemalt. Bussiga Stanstedist Stratfordi ja sealt edasi peaks ka saama bussiga Heathrowsse või siis metrooga.

                  ///: Või siis otse bussiga peaks ka saama Heathrow'sse.

                  Mmm, London lahe pleiss oli :).
                  Last edited by inward; 16.05.10, 22:40.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #924
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Kunagi vaatasin, siis trip.ee oli üsna täpne vastus selle kohta.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #925
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      Poker Stars $50+$5 No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t60 - 9 players - View hand 699074
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      BB: t11306 M = 8.76
                      UTG: t17408 M = 13.49
                      UTG+1: t12142 M = 9.41
                      UTG+2: t7157 M = 5.55
                      MP1: t22899 M = 17.75
                      MP2: t9634 M = 7.47
                      CO: t9933 M = 7.70
                      BTN: t7610 M = 5.90
                      SB: t9350 M = 7.25

                      Pre Flop: (t1290)
                      Kas on ok kui Hero UTGs open limbib 77??

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #926
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        Kindlasti mitte. Ainult ässadega võibolla.

                        Kunnid ka.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #927
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          kes kurat on Mr. Giblet 2+2st?

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #928
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Kindlasti mitte. Ainult ässadega võibolla.

                            Kunnid ka.
                            Ise ka vastaks, et kindlasti mitte. Paaridest alates 99 tasub ehk mängima hakata ja siis tõstega.

                            Sest ülejäänud stäkid on juba piisavalt väikesed, et kui sa isegi saad lubada limpimist ja tõste callimist, siis setti tabades ei saa sa enam erilist väärtust sellele.

                            inward: AA ja KK-ga sa tahad teha täislauas varaselt positsioonilt ALATI vähemalt min-tõste :)

                            muidu ses teemas vist polnud soovitav käsi postitada

                            Comment

                            • Arcticman
                              FPP Pro
                              • Apr 2009
                              • 208

                              #929
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              Kas Pärnus mängitakse regulaarselt live turnasid kuskil?

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #930
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Kaks küsimust.
                                1. Kas keegi on läinud Stanstedi lennujaamast Heathrow lennujaama? Kui jah, siis mis transporti oleks kõige mõistlikum kasutada ja kus nad lennujaamas asuvad? Pole ise kunagi kummaski lennujaamas olnud.
                                2.Kas keegi on käinud San Francisco International lennujaamas?
                                Kui jah, siis kuidas on kõige mõtekam saada terminal 1st terminal 3e?
                                Rongiliiklus on odav ja põhiline seal.

                                Comment

                                Working...