***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #601
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Algselt postitas Skrunda Vaata postitust
    Siuke küsimus, et kas ainult ranka teeb neid rakebacki väljamakseid ?! :/
    Täpselt nii. RB väljamaksete kiirendamiseks võid mind lisada MSN ning seal paugutada. Kui ei vasta MSN'is ning ikka väga kiire maksega siis võid ka helistada/saata sõnumi 56 298 898.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #602
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      Algselt postitas erplander Vaata postitust
      Kui eestikeelsus pole tingimuseks, siis siit võib ka leida midagi:
      http://www.documentary-log.com/dcate...y-environment/
      Kas neid eestikeelseid ei ole kusagilt võimalik muidu leida?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #603
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Kindlasti on.

        Kust ?
        Vot see on juba teine küsimus...

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #604
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          viimasel ajal hakanud vanakooli räppi kuulama grindi kõrvale, päris pull asi:
          ei ole kunagi mingi räpi austaja olnud (v.a. 10 aastasena eminem mis oli standard sel ajal) ja ega nüüdki pole, never ei kuulaks 2006+ räppi, aga see vana shit tundub nüüd solid isegi :D

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          mulle ka see uuem alle-aa-baby-I-miss-you hip-hop rap ei meeldi.. sellise päris muheda vanakooli rapi kogumiku olen juutuubi kokku pannud:

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #605
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            kuulge, öelga mida teha, et tuleks jälle mott tagasi. viimased paar kuud pole motti mängida - aprillis 20k kätt, mais hetkel 600 kätt. aega ka palju küll pole, aga peamine on see, et avan õhtul lauad ja panen kohe kinni ka.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #606
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              vaata ptris parimate grinderite graafikuid ja unista mis sa selle rahaga peale hakkaks

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #607
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                vaata mendi graafikuid, mis ta siia pannud on

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #608
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Üldiselt arenev ja võitev mängija ei KÜSI abi vaid PAKUB abi. See tähendab, et võtab pokkerit väga tõsiselt, postitab oma arvamusi oma limiidi kätes ning vajadusel postitab ka käsi. Kui leiab, et käele ei saanud rahuldavaid kommentaare siis pöördub ta alles personaalselt kellegi poole antud käe lingiga või postitab selle mujale foorumisse (näiteks 2p2).

                  See, et ma MSN ülbelt ja valimatult saadan kohta, kuhu tavaliselt päikene ei paista on põhjustatus sellest, et väga paljud inimesed on mu poole pöördunud järgnevate probleemidega:
                  - ou kuuled, miks mul HEM'i HUD ei tööta;
                  - viicid aidata, ma X kuud juba 10NL, mäng on 100% perfektne aga ei võida;
                  - viicid aita mul PT3 ära seadistada;
                  - kuuled vaata mu käed üle;
                  jne. jne. jne.

                  Enamus küsimusi/abisoove on esiteks jube vähese infoga, et ma lihtsalt ei viici ega jõuagi probleemi süveneda. Ma aitaks meeleldi kui tullakse küsimusega, et näed postitasi nfoorumisse selle ja selle käe aga näed ma ei nõustu selle ja selle kommentaari, kuna see ja see ja see ja see ei tundu mõlle õige. Mis sina sellest arvad?
                  A mis sa siis arvasid, kui sa terve foorumi MSNi lisasid? Et ei hakka just nimelt sinu
                  loetletud punktides teemat tulema? :D

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #609
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Hommikut,

                    kas kellegil oleks mingit head mõtet väga fishise username jaoks ?
                    Ty :D

                    Comment

                    • 0ttt
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 444

                      #610
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                      Hommikut,

                      kas kellegil oleks mingit head mõtet väga fishise username jaoks ?
                      Ty :D
                      mike429

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #611
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        EritiMadis
                        Last edited by LuuK; 11.05.10, 09:53.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #612
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          sh3r1f

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #613
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                            Hommikut,

                            kas kellegil oleks mingit head mõtet väga fishise username jaoks ?
                            Ty :D
                            Kindlasti mingi number lõpus, kas suva kolmekohaline või siis näiteks sünniaastale viitav. Mingi naise eesnimi alguses ehk, pane avatar ka suva seebikaga klõpsatud tibi või veel parem, paarikese foto. Loom või laps ajab ka asja ära.

                            P.S: Kui Starsis kasutajat teed, siis seal on ranka666 kahjuks võetud

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #614
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                              Kindlasti mingi number lõpus, kas suva kolmekohaline või siis näiteks sünniaastale viitav.

                              P.S: Kui Starsis kasutajat teed, siis seal on ranka666 kahjuks võetud
                              I lol'd

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #615
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                MaireAunaste666

                                Comment

                                Working...