***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #421
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Kes siis lõpuks ära võitis ?
    maibi1

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #422
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #423
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #424
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          03.12.2009 oli USD: 10,3486000000
          atm on 12.3 :)

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #425
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            epic

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #426
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
              vtn niisama kortereid tartusse suveks ja ühel oli selline pilt:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              lol
              Vaatan ka uut korterit ning helistasin täna ühe kuulutuse peale. Maakler võtab vastu ja siis küsin, et kas see pakkumine on veel alles ja kas saaks vaatama tulla? Siis hakkab seletama, et kas ma olen ikka teadlik hinnast ja et korter on ikka väga suurepärane. Siis uurib, et kas ma olen juba veel ringi vaadanud. Ütlesin, et no vaikselt olen uurind, aga midagi eriti vaatamas pole käinud. Siis vastab mulle, et ahnii, et "mina ei taha küll esimene maakler olla kellele ära öeldakse, et tavaliselt on nii, et tullakse vaatama ja siis öeldakse, et mõeldakse veel ja siis kui helistatakse tagasi, on korter juba läinud." Mul oli like whata fuck, et no vaataks korteri kõigepealt ära ja kui sobib, siis võtan ära ju. Et kõigepealt peab ikka üle vaatama, siis uuris veel, et kas ma olen ikka kursis, et üürivõlgasid ei tohi tekkida. Ja uuris, et mis tööd ma teen. No ilmselgelt tuleb öelda, et olen hasartmängur.

              No igastahes eks näis, mingi päev lähen vaatama ja vaatan kui palju nägusid mul veel ette tuleb.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #427
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                No ilmselgelt tuleb öelda, et olen hasartmängur.
                .
                see on peaaegu juba nagu open-fold suures potis

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #428
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  buildup, ilmselt andsid sa mingi telli kõne jooksul, readis ära ja pidas paremaks foldida.

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #429
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Ilmselt hääl värises ja villain sai aru, et sul tugev käsi.

                    Comment

                    • Kris
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 860

                      #430
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      lol
                      Kui keegi soovib, pakun tasuta :D
                      me

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #431
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                        Vaatan ka uut korterit ning helistasin täna ühe kuulutuse peale. Maakler võtab vastu ja siis küsin, et kas see pakkumine on veel alles ja kas saaks vaatama tulla? Siis hakkab seletama, et kas ma olen ikka teadlik hinnast ja et korter on ikka väga suurepärane. Siis uurib, et kas ma olen juba veel ringi vaadanud. Ütlesin, et no vaikselt olen uurind, aga midagi eriti vaatamas pole käinud. Siis vastab mulle, et ahnii, et "mina ei taha küll esimene maakler olla kellele ära öeldakse, et tavaliselt on nii, et tullakse vaatama ja siis öeldakse, et mõeldakse veel ja siis kui helistatakse tagasi, on korter juba läinud." Mul oli like whata fuck, et no vaataks korteri kõigepealt ära ja kui sobib, siis võtan ära ju. Et kõigepealt peab ikka üle vaatama, siis uuris veel, et kas ma olen ikka kursis, et üürivõlgasid ei tohi tekkida. Ja uuris, et mis tööd ma teen. No ilmselgelt tuleb öelda, et olen hasartmängur.

                        No igastahes eks näis, mingi päev lähen vaatama ja vaatan kui palju nägusid mul veel ette tuleb.
                        hehe. Kui korterit vaatasime sügisel siis saime ka selliseid pike, et tööl ei käi noored, õpivad koolis ja üürivad suhteliselt kallist korterit.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #432
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                          Vaatan ka uut korterit ning helistasin täna ühe kuulutuse peale. Maakler võtab vastu ja siis küsin, et kas see pakkumine on veel alles ja kas saaks vaatama tulla? Siis hakkab seletama, et kas ma olen ikka teadlik hinnast ja et korter on ikka väga suurepärane. Siis uurib, et kas ma olen juba veel ringi vaadanud. Ütlesin, et no vaikselt olen uurind, aga midagi eriti vaatamas pole käinud. Siis vastab mulle, et ahnii, et "mina ei taha küll esimene maakler olla kellele ära öeldakse, et tavaliselt on nii, et tullakse vaatama ja siis öeldakse, et mõeldakse veel ja siis kui helistatakse tagasi, on korter juba läinud." Mul oli like whata fuck, et no vaataks korteri kõigepealt ära ja kui sobib, siis võtan ära ju. Et kõigepealt peab ikka üle vaatama, siis uuris veel, et kas ma olen ikka kursis, et üürivõlgasid ei tohi tekkida. Ja uuris, et mis tööd ma teen. No ilmselgelt tuleb öelda, et olen hasartmängur.

                          No igastahes eks näis, mingi päev lähen vaatama ja vaatan kui palju nägusid mul veel ette tuleb.
                          tee parem nii, et otsi mõni asjalik maakler ning las ta pakub sulle ise kortereid. kõvasti lihtsam, mugavam ning maakleritasu läheb ka asja ette.

                          sinu poolt kirjeldatud olukorras läheksin omaniku juurde, teeks talle selgeks, et maakler on banaan ning prooviks otse omanikuga kokku leppida.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #433
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            Eile käisin ühe tüdrukuga kinos õhtul ning pärast kino käisime linnas söömas siis tegin ühe jäägri ning ühe viinashoti ning obvious seljatagant karjuti "surprise buttsex"... Ja ok2aa sai $100 võrra rikkamaks :)

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #434
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Eile käisin ühe tüdrukuga kinos õhtul ning pärast kino käisime linnas söömas siis tegin ühe jäägri ning ühe viinashoti ning obvious seljatagant karjuti "surprise buttsex"... Ja ok2aa sai $100 võrra rikkamaks :)
                              Ei mõista.

                              Comment

                              • blazkuh
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 400

                                #435
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Ei mõista.
                                Ta pidi terve mai kuu kaine olema ja sellele, kes teda joomas või ebakaines olekus näeb, pidi $100 andma, kui "surprise buttsex" öelda :P

                                Comment

                                Working...