***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #316
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    ka vastuhääl on hääl

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #317
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      Küsimus suurele ringile. Kas keegi omab starmani superkolmikpaketti?( kus kõik samapask kanalid, HD kanalid tasuta mingi ajani ja net kuni 100mb alla). Et helistati täna ja üritati pähe määrida. Kui keegi omab, ehk oskab öelda, kui palju reaalsuses see net kiirem on tavalise kolmikpaketi omast(mis mul hetkel on). (smartftp-ga tõmbab umbes 3/4 M/s praegu). Spossiibo

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #318
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Ainult üks koht veel kardisõidus hetkel kindlalt vaba. Pikk, hoss, pokerdevil ja teised, julgelt lennake peale.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #319
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
          Küsimus suurele ringile. Kas keegi omab starmani superkolmikpaketti?( kus kõik samapask kanalid, HD kanalid tasuta mingi ajani ja net kuni 100mb alla). Et helistati täna ja üritati pähe määrida. Kui keegi omab, ehk oskab öelda, kui palju reaalsuses see net kiirem on tavalise kolmikpaketi omast(mis mul hetkel on). (smartftp-ga tõmbab umbes 3/4 M/s praegu). Spossiibo
          See 100mb on sul ehk esimesed sekund-kaks, edasi miski 10 sekki ala 30mb ja siis nagu ikka :/.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #320
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Ainult üks koht veel kardisõidus hetkel kindlalt vaba. Pikk, hoss, pokerdevil ja teised, julgelt lennake peale.
            Tänan kutsumast, aga kahjuks see kord ei saa tulla (kuna teised tegemised plaanis, aga vb järgmine kord)

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #321
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              See 100mb on sul ehk esimesed sekund-kaks, edasi miski 10 sekki ala 30mb ja siis nagu ikka :/.
              Seda ma ise ka arvasin, et nii see tegelt ongi. Lükkasin seekord selle pakkumise edasi, kuna kohe merele minek ja ei näe mõtet niisama maksta (sest vana paketi saan kinni panna 120kulli eest). Aga seda ei oleks saanud panna kinni aaasta lõpuni. Krt kui ikka normulli neti tahta, peab vist ikka selle faking elioni võtma, mis sest, et digitv sukib seal sajaga.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #322
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                Seda ma ise ka arvasin, et nii see tegelt ongi. Lükkasin seekord selle pakkumise edasi, kuna kohe merele minek ja ei näe mõtet niisama maksta (sest vana paketi saan kinni panna 120kulli eest). Aga seda ei oleks saanud panna kinni aaasta lõpuni. Krt kui ikka normulli neti tahta, peab vist ikka selle faking elioni võtma, mis sest, et digitv sukib seal sajaga.
                mis sel digiTV-l viga on siis?

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #323
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  mis sel digiTV-l viga on siis?
                  no niipaljudes kohtades tallinnas ja siit väljaspool, kui ma seda digitv näinud olen, hakib see ikka pidevalt, ei sobi mulle. Kui mingi kamm hakkab käima, teed restardi, siis mingis järjekorras jne. Starmanil lihtne, juhe välja ja 3 seki pärast sisse.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #324
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    no niipaljudes kohtades tallinnas ja siit väljaspool, kui ma seda digitv näinud olen, hakib see ikka pidevalt, ei sobi mulle. Kui mingi kamm hakkab käima, teed restardi, siis mingis järjekorras jne. Starmanil lihtne, juhe välja ja 3 seki pärast sisse.
                    Don't know, mul linnas olnud sügisest saati ja kordagi pole hakkinud, siiamaani tiptop pidevalt.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #325
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      hmmm... mul oli eelmises elukohas mingi 2-3 aastat, jamad ja hakkimised olid ikka päris harva. Mingid kindlad kanalid jamasid pidevalt (Foxi omad näiteks), aga see on kanalite endi viga, Starmanis sakivad need samamoodi. Ja filmide digilaenutus on neil ikka ülimugav!

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #326
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                        Don't know, mul linnas olnud sügisest saati ja kordagi pole hakkinud, siiamaani tiptop pidevalt.
                        arvan ise ka, et see oleneb kõik kohtadest, kaablist jne. eks mõtlen veel, mille vastu vahetada starman.

                        mul küll see foxcrime ja life ei haki. Aga videolaenutus oleks ka üks plussiks muidugi. Kuigi vist odavam on film netist tirida ja läbi telku hdmi-ga vaadata.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #327
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                          Nalja teed v!!!
                          Kiirusepiirangutega ma ei naljata. Iialgi.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #328
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                            Kiirusepiirangutega ma ei naljata. Iialgi.
                            kusjuures andsin ka oma hääle ära

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #329
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                              Hääletasin, muidugi olen vastu. Ei saa aru, mida see meile reaalselt juurde annab ? Vähendab liiklusõnnetusi ja kahjude suurust ? Tallinna teede läbilaske võimalust see vähendab pluss õhusaaste ka selle võrra suureneb. Ise sõidan pidevalt 60ga, nüüd siis tuleb 50ga laksima hakata. Pff.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #330
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Miks sa 60-nega sõidad?

                                Comment

                                Working...