Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
btw teil ka heli ülisitt tv6el? kuidagi ragiseb või see tüüp karjub lihtsalt nii kõvasti.. pea hakkas valutama
btw teil ka heli ülisitt tv6el? kuidagi ragiseb või see tüüp karjub lihtsalt nii kõvasti.. pea hakkas valutama

Comment