Selline seadus siis Tennesseest. Head kalaõnne kõigile sel kuul!
***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
Sündimas on uus traditsioon: http://www.reporter.ee/2010/04/30/ta...ne-pededepeks/
Comment
-
Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
fail, pedepeksu selle eest (jäigi reporter vaatamata täna, lahe elu siin eestis lihtsalt.)Algselt postitas Codecci Vaata postitustfirstLast edited by KristjanLaas; 01.05.10, 01:30.
Comment
-
Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
Mis sa lebokas vingud, võtnud käed teki alt välja ja teinud ise. Ja mine korja need kaks autokummi, vana arvutiront ja katkine tool üles mis sa metsa alla tassisid. Või peavad seda ka su eest täna teised tegema?!Algselt postitas lebovend Vaata postitustissand kui hale topic, keeldun postitamast siia.
Comment
-
Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
Ninna ei tõmmanud midagi rskAlgselt postitas hoss23 Vaata postitustKuidas volbriöö möödus inimestel?keegi tõmbas nina täis ka???
Comment
-
-
Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
silm natuke paistes, kampsun puruks.. midagi on vist toimunudAlgselt postitas hoss23 Vaata postitustKuidas volbriöö möödus inimestel?keegi tõmbas nina täis ka???
Comment
-
Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
Ilus oli. Ainuke miinus on see, et alkot jäi kõvasti üle ja nüüd olen dilemma ees.Algselt postitas hoss23 Vaata postitustKuidas volbriöö möödus inimestel?keegi tõmbas nina täis ka???
Comment
Comment