Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • purpur
    Räme Fish
    • Jul 2009
    • 21

    #121
    Re: Flop FM

    Ja nüüd on küll juhtunud selline lugu kus Flopeffemmaritel on perekondlikud üritused olnud mitmeid päevi järjest – kes on olnud ümberlõikamisel ja kes taastusravis ja kes abielulepingu vaidlustel. Sellest hoolimata, küll aga siiski, kuid miks mitte, on ootuspäraselt ka ilmunud läbi mõningate viivituste, mis sest et hiljem kui tavaliselt, ja ilma plakatita juubelisaade. number siis neljakümppinen. noh.
    Värske rikas pokkerisõltlane räägib kuidas ja mis ta oma rahaga teeb. Samal ajal valime talle välja liikumisvahendid ja helistame Svenzale et teada saada eluskaalu apdeiti. Siis oli veel nii et 2paari räägib uuematest uudistest ja mis üldse pärnu pokkeris tegelikult toimub.

    siin ta siis on.. http://www.flop.fm

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #122
      Re: Flop FM

      Kuld saade oli, svenza wins

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #123
        Re: Flop FM

        parim saade siiani+võitsin raamatu "Keevitus" alapealkirjaga "Sütitus" =)

        Comment

        • isenseven
          Grinder
          • Sep 2009
          • 598

          #124
          Re: Flop FM

          39. saate asemel on 40.?, vähemalt alla tirides tõmbab 40nda

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #125
            Re: Flop FM

            Kuulasin ka üle pika aja saate ära. 0 informatiivset juttu, uudistes faktivead (milles mossboss süüdi on? Klamber karjub üle eetri, et see on jube scammer. Teda ju scammiti kui ma ei eksi), svenza labane lõugamine (kirjuta foorumis, mis tahad - see on fun aga eetrisse ikka ei karjuks) ning mõttetu ilkumine. Võiksite plaati vahetada.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #126
              Re: Flop FM

              Ranka hakkad vanaks jääma? Vahest peab pulli ju tegema..
              Svenza röökimine suht toores jah aga vahelduseks hea :P
              Minu jaoks on FlopFM hea meelelahutus lihtsalt. Keep on going!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #127
                Re: Flop FM

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Ranka hakkad vanaks jääma? Vahest peab pulli ju tegema..
                Svenza röökimine suht toores jah aga vahelduseks hea :P
                Minu jaoks on FlopFM hea meelelahutus lihtsalt. Keep on going!
                Minu jaoks on sellised andmised on mõned korrad fun aga pikapeale leierdamine muutub igavaks. Umbes sama nagu skyplus hommikuprogramm. Mõned korrad aastas kuulad siis tõesti mõnus aga kui iga päev siis lõpus viskab tugevalt siibrisse.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #128
                  Re: Flop FM

                  krt minu arust oli küll päris vaimukas, eriti svenzale tehtud kõne

                  Aga eks mõned saated on huvitavamad mõned igavamad, kuidas kunagi

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #129
                    Re: Flop FM

                    rankale ei meeldinud see jutt pokkeriprode kohta lihtsalt ja see et tema on jumalate looja:D enda üle peab ka naerda oskama:)
                    väga nuts saade oli muidu!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: Flop FM

                      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                      rankale ei meeldinud see jutt pokkeriprode kohta lihtsalt ja see et tema on jumalate looja:D enda üle peab ka naerda oskama:)
                      väga nuts saade oli muidu!
                      hmm.. üldse ei häirinud see jutt ja ei mäletanudki seda (reklaam on reklaam ja miks mind peaks häirima kui meie saiti mainitakse kolmanda osapoole poolt? just vastupidi - seda me tahamegi).

                      mind kõige rohkem häirivad pidevad faktivead uudistes ja tutvustuses ning kohati kodutöö täiesti tegemata. see võib sellepärast mulle rohkem hinge minna, et ise pean ka vahete-vahel uudiseid tootma ja siis sellist jama ikka ei saa sisse lasta, kui tahan olla tõsiselt võetav 'ettevõtja'. umbes sama nagu sina loed postimees.ee artiklit, kus ajakirjaniks kirjutab pokkerist kui rullilauast. tekitab tunde, et mida sa üleüldse siis üritad, kui sa ei oska ja tahaks väga halvasti öelda.

                      EDIT: kui ma tahaks võiks vabalt selle suure kella otsa panna, mossbossil öelda, et näed eesti raadios lausa karjuti, et sa oled jube pettur. mind häiriks küll, kui saan ise scammitud ja miski vend quadjacksi röögiks, et "ranka666" on räme pettur ja ärge tema vastu mängige. ei mõista, kuidas lastakse nii suur viga üprikis populaarsesse raadiosse.

                      ju kuulan kahe kuu pärast jälle ja vaatab ehk tagasisidet on kuulda võetud.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #131
                        Re: Flop FM

                        hea kõhutäis naeru

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #132
                          Re: Flop FM

                          Kutsuge Ranka järgmisesse saatesse! Ei ole olnud veel minu mäletamistmööda?

                          Comment

                          • purpur
                            Räme Fish
                            • Jul 2009
                            • 21

                            #133
                            Re: Flop FM

                            Siirate vabandustega : http://www.flop.fm

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #134
                              Re: Flop FM

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              hmm.. üldse ei häirinud see jutt ja ei mäletanudki seda (reklaam on reklaam ja miks mind peaks häirima kui meie saiti mainitakse kolmanda osapoole poolt? just vastupidi - seda me tahamegi).

                              mind kõige rohkem häirivad pidevad faktivead uudistes ja tutvustuses ning kohati kodutöö täiesti tegemata. see võib sellepärast mulle rohkem hinge minna, et ise pean ka vahete-vahel uudiseid tootma ja siis sellist jama ikka ei saa sisse lasta, kui tahan olla tõsiselt võetav 'ettevõtja'. umbes sama nagu sina loed postimees.ee artiklit, kus ajakirjaniks kirjutab pokkerist kui rullilauast. tekitab tunde, et mida sa üleüldse siis üritad, kui sa ei oska ja tahaks väga halvasti öelda.

                              EDIT: kui ma tahaks võiks vabalt selle suure kella otsa panna, mossbossil öelda, et näed eesti raadios lausa karjuti, et sa oled jube pettur. mind häiriks küll, kui saan ise scammitud ja miski vend quadjacksi röögiks, et "ranka666" on räme pettur ja ärge tema vastu mängige. ei mõista, kuidas lastakse nii suur viga üprikis populaarsesse raadiosse.

                              ju kuulan kahe kuu pärast jälle ja vaatab ehk tagasisidet on kuulda võetud.

                              Pean nõustuma Rankaga siinkohal küll, pole küll väga aktiivne kuulaja ja ka seegi kord kuulasin kuna rahvas pöördes oli svenza vaimukusest ja tahtsin ka sellest osa saada.
                              Faktivead ja tegemata kodutöö ajas kohati päris tilti, selline gossipraadio mulje jäi, et naised saunas rääkisid, et Macedo scammis 2 miljonit (wtf??) ja, et Macedo on tegelikult hoopis Quereeshi ja tema varastas hoopis 30k, aga väga angu ei viitsi uurida ka asja. Lõpparusaam jäigi selline, et Macedo scammis 30k usd ja Quereeshi 2mil usd. Ja see oli ainult antud teema kohta näide.

                              Jutt on vähemalt ladus ja koostöö meestel sujub. Pokkerisündmustega võiks siiski pisut enam kursis olla, eriti kui neid uudiste nime all serveeritakse.
                              Last edited by KristjanLaas; 18.08.11, 20:30.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #135
                                Re: Flop FM

                                Keda kotib, kumb neist scammis, lõviosa(väga-väga suur enamus imo) selle raadio kuulajatest pole neid nimesid kuulnudki, ka mina .. kes need vennad on üldse, et ma neid teadma peaks?
                                Jõhvis Vasja varastas Igorilt mingi raha, who gives a fuck?

                                FlopFm jõudu ja jätkake samas huumorisoones!

                                Comment

                                Working...