Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • purpur
    Räme Fish
    • Jul 2009
    • 21

    #106
    Re: Flop FM

    Värskemat sorti saade http://www.flop.fm


    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: Flop FM

      Täna siis saates loostiakse välja tasuta puhast kokaiini või miski heroiini freeroll või milleks see jahu pilt?

      Ja päris kindel narkourgas seal. Miskid viina jutud, saate alguses krõbistavad seeni ja igasugu murpur purud jne.

      Comment

      • purpur
        Räme Fish
        • Jul 2009
        • 21

        #108
        Re: Flop FM

        Napoleoni kooki plaanime teha.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #109
          Re: Flop FM

          Ma tahaks ka jahu ja kooki. Kes mind külalisesinejaks kutsub!?

          Comment

          • purpur
            Räme Fish
            • Jul 2009
            • 21

            #110
            Re: Flop FM

            http://www.flop.fm uus saade

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #111
              Re: Flop FM

              tuleb uusi saateid ka veel?

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #112
                Re: Flop FM

                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                tuleb uusi saateid ka veel?
                Eelmises saates nad vist mainisid, et nüüd jätavad ühe nädala vahet. Arvan, et täna/homme on siis oodata :)

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #113
                  Re: Flop FM

                  eks ootame siis:)
                  mõtlesin seda, et seal on triobet openi pilet loositakse eks, aga kuidamoodi siis, kui piletit on välja müüdud? või see on nagu ostetud kinkekaardina ja sinna registreeritud vmS?

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #114
                    Re: Flop FM

                    35. Saade!

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #115
                      Re: Flop FM

                      Saate tegijad võiksid postri peale ikka kirjutada, et millest saates juttu on. Ma kuulan saadet ainult siis kui on mõni huvitav külaline või teema, aga kui eelinfot pole, siis jääb kuulamata.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #116
                        Re: Flop FM

                        Tavaliselt kui esimesed 10 minutit ära kuulad, siis on selge mis saates tulemas on.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #117
                          Re: Flop FM

                          tahaks uut saadet

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #118
                            Re: Flop FM

                            Suve standard on see, et tuleb uusi saateid poole hõredamini. Pealegi tegelesid saatejuhid nädalavahetusel ka Pärnu MVga.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #119
                              Re: Flop FM

                              37. Saade!

                              Comment

                              • petteri
                                Jube Noob
                                • Feb 2011
                                • 162

                                #120
                                Re: Flop FM

                                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                                tänud!!

                                Comment

                                Working...