Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #76
    Re: Flop FM

    UUS SAADE! http://www.flop.fm/

    * Head uut aastat!
    * Pokkerikool 4 – Panustamine (Toomas “Kajamees” Taimla)
    * Pokkeriuudiseid meilt ja mujalt
    * Intervjuu Imre Leiboldiga
    * Triobeti Ranking Leader Competition ja Rake Race
    * Loosime nänni
    * Lükkame käima uued mängud
    * Pubipokker.ee
    * Pokkeripro argipäev - Janar Kiivramees ja Priit “Estpatrik” Türner
    * Olympic-Online uued Pro ja Elite Teami liikmed
    * Flop.FM annab ära EMV Rahvaturniiri pileteid
    * Flop.FM saatejuhtide skalbijaht Olympic-Onlines
    * Kuidas Hellmuth saab hakkama saates “Tantsud tähtedega” ?
    * kuulajate kirjadele vastab Hiromandi-Andres
    * Purpuri Pokkerinipp
    * Mis toimub Playmakersis ?

    Comment

    • ProZac
      Räme Fish
      • Apr 2010
      • 19

      #77
      Re: Flop FM

      Flop.FM
      Värske saade:



      Uudised meilt ja mujalt*
      ...Stuudios Hannes “Maheaatom” Namsing – räägime EMV ülekandest*
      Isildur1 ongi hr. Blom!*
      All-time-money-list sai uue esikoha*
      intervjuu Jaan Pehk-iga*
      jagame auhindu ja saadame kellegi Triobet Livele*
      uued mängud ja uued auhinnad – võimalus saada chipikohver ja hunnikus turniiripileteid*
      Kirjadele vastab Hiromandi – Andres*
      lahkamisel Delfi kommentaatorid*
      Purpuri pokkerinipp (täna +18a)*
      loeme kirju*
      Kuidas muuta Svenza radistiks ?*

      Comment

      • ProZac
        Räme Fish
        • Apr 2010
        • 19

        #78
        Re: Flop FM

        Värske saade!

        Last edited by ProZac; 29.01.11, 11:55.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #79
          Re: Flop FM

          Kuulan juba! :)

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #80
            Re: Flop FM

            Hakkan ka kohe kuulama.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: Flop FM

              Viimane saade on ainus, mis ei meeldinud :( Kuidagi liiga sisutühjaks jäi, ainult ESTPatricku intervjuu oli ainus, mida huviga kuulasin.

              See minu arvamus ja alati ei saagi kõik kõigile meeldia.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #82
                Re: Flop FM

                Lõpp vajus pikaks mäla oli palju. Latvian open-i jutt meeldis:D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #83
                  Re: Flop FM

                  Väga hea saade,mõnus jutt :)

                  Comment

                  • ProZac
                    Räme Fish
                    • Apr 2010
                    • 19

                    #84
                    Re: Flop FM

                    FLOP FM üheksateistkümnes saade!

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #85
                      Re: Flop FM

                      Väga väga hea saade!
                      See hasartmängu maksmis süsteem saitide ja riigi vahel on küll utoopne :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: Flop FM

                        Hola!

                        Klamber palus edasi öelda, et Flop FM-i Praha Eureka tuuri regamine on alanud. Pilet $3.3 ja $50 bountyd. Lisainf: http://www.flop.fm/auhinnamangud/flo...gue-challence/

                        PS! Ta ise ei saa postitada, kuna naine ei luba prodes käia!!!!!!!! Ok nali, ta ei mäleta parooli ja tal stuudios autologinid.

                        Edu kõigile!

                        Comment

                        • ProZac
                          Räme Fish
                          • Apr 2010
                          • 19

                          #87
                          Re: Flop FM

                          www.flop.fm Uus saade!!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #88
                            Re: Flop FM

                            Klamber palus mul siia postitus teha:

                            http://www.flop.fm/ UUS OSA!!!!!

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #89
                              Re: Flop FM

                              Masendavat haiglas olemist tegi kõvasti kergemaks, päris korralik kino.

                              Edit:// Kuulake ikka korralikult lõpuni, kõveras :D
                              Last edited by Supsti; 26.02.11, 20:49.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #90
                                Re: Flop FM

                                väga hea et tuletasid meelde, kõik flop fmi osad tuleb 100% lõpuni kuulata, peale viimast muusikapala on alati "nässu läinud" koht :D (Y)

                                Comment

                                Working...