Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #46
    Re: Flop FM

    +1, kuulan hoolega:D


    edit: Runnar sai Londonisse nii, et kurg viis ta sinna.......lmao

    Comment

    • isenseven
      Grinder
      • Sep 2009
      • 598

      #47
      Re: Flop FM

      alla tõmmates ei saa kuulata jälle :(

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: Flop FM

        rofl, kuulasin ära.

        Palja alakehaga Ranka....lmao, wd.
        Väga hea osa (Y):D

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #49
          Re: Flop FM

          Algselt postitas isenseven Vaata postitust
          alla tõmmates ei saa kuulata jälle :(
          Mismõttes ei saa? Koguaeg on saanud downloadida. Lihtsalt vajuta saate nime peale ja voilaa...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: Flop FM

            rofl@atsetooniga õlut

            kägar

            Comment

            • isenseven
              Grinder
              • Sep 2009
              • 598

              #51
              Re: Flop FM

              Algselt postitas Helmps Vaata postitust
              Mismõttes ei saa? Koguaeg on saanud downloadida. Lihtsalt vajuta saate nime peale ja voilaa...
              ilmselgelt tõmbasin, aga alla tõmmates kuulata ei saa:D ei mängi see asi lihtsalt teist saadet järjest:D a võib enda kamm ka olla.

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #52
                Re: Flop FM

                Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                ilmselgelt tõmbasin, aga alla tõmmates kuulata ei saa:D ei mängi see asi lihtsalt teist saadet järjest:D a võib enda kamm ka olla.
                Ilmselgelt enda kamm

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #53
                  Re: Flop FM

                  ROFL...ma pole veel yhtegi saadetu kuulanud. Täna mõtlesin, et teeb proovi. Ja KOHHEE alguses...mingi kella jutt kust Svenza iga täistund välja tuleb ja tiltima hakkab :D:D:D:D

                  Ja esimene lugu...liiga hea.

                  WD!

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #54
                    Re: Flop FM

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    ROFL...ma pole veel yhtegi saadetu kuulanud. Täna mõtlesin, et teeb proovi. Ja KOHHEE alguses...mingi kella jutt kust Svenza iga täistund välja tuleb ja tiltima hakkab :D:D:D:D

                    Ja esimene lugu...liiga hea.

                    WD!
                    Pea aegu +1. Sest kuulasin eelmise saate esimesena ja väga meeldis.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #55
                      Re: Flop FM

                      Väga kino asi :D.
                      Selle Leemeti kiri sinna oli lagi ikka :D,lamba aasta kala ftw

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #56
                        Re: Flop FM

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Pea aegu +1. Sest kuulasin eelmise saate esimesena ja väga meeldis.
                        ma südamest loodan, et peaaegu oli meelega lahku kirjutatud

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #57
                          Re: Flop FM

                          taas hea saade!

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #58
                            Re: Flop FM

                            Rohkem nalja, rohkem nalja! Ei tglt väga humoorikas saade on, kuulan huviga :)

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #59
                              Re: Flop FM

                              kes seda saadet teevad?

                              ja muutke notices aadress ära, ta hetkel viskab 2. leheküljele, kuigi saada 5ndal

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #60
                                Re: Flop FM

                                Miks ma ei leia arhiivist 12. saadet?

                                Comment

                                Working...