Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #31
    Re: Flop FM

    Need kõik viimased pokerstaticu interviud on ülihead.Eriti see viimane sauce oma.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #32
      Re: Flop FM

      Jup Sauce video on f*cking awesome, tegi mu mängu 33.33% paremaks olgugi, et see pole strateegia video :D

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: Flop FM

        krt hea töö klamber ja co. superluxid saated on.
        keep it going!

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #34
          Re: Flop FM

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Jup Sauce video on f*cking awesome, tegi mu mängu 33.33% paremaks olgugi, et see pole strateegia video :D

          äkki jagad täpse asukoha linki... pime olen krt, ei leia seda

          edit: eelmisele lehele ikka ei oska vaadata :D IRW! :D :D
          Last edited by k2snakalle; 26.11.10, 04:41.

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #35
            Re: Flop FM

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Jup Sauce video on f*cking awesome, tegi mu mängu 33.33% paremaks olgugi, et see pole strateegia video :D
            Yep. Awesome!

            Comment

            • Klamber®
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2008
              • 335

              #36
              Re: Flop FM

              UUS SAADE (12)

              * Igasuguseid huvitavad uudised
              * Kõmu käib: Mindset eesti keeles!
              * Intervjuu Tommyboyga
              * Tegemised ja hobid
              * Sõltuvus?
              * Pokkerilaul ?
              * Film sõltuvusest
              * Pokkeripro argipäev – Raigo “Hotcocacola” Aasmaa
              * Dusty Schmidt’il uus raamat
              * pokker õppeainena koolis olemas!
              * Pokerstars võitleb Hiina petturitega
              * Flop FM on kuu Saimo!
              * Möla keskmisest rohkem
              * Jagame auhindu

              Last edited by Klamber®; 05.12.10, 11:08.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #37
                Re: Flop FM

                mis teil selle kodulehega toimub?
                Mingi ilgelt uimane on ja alla kah ei lase tõmmata viimast saadet.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #38
                  Re: Flop FM

                  ei tea, mul toimib küll kõik väga hästi (Y)

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #39
                    Re: Flop FM

                    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                    ei tea, mul toimib küll kõik väga hästi (Y)
                    +1

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #40
                      Re: Flop FM

                      Mulle meeldib täitsa Ok raadio :).

                      Comment

                      • Klamber®
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2008
                        • 335

                        #41
                        Re: Flop FM

                        13 detsembril 21.00 toimub Triobeti pokkeritoas freeroll. Triobet garanteerib auhinnafondi 100 EURUT!
                        Turniiri ID: 3765213

                        Purpur'i, Klambert'i ja ProZac'i pea eest võidad 10€ Bounty!

                        Bountyd makstakse välja turniirile järgneval päeval.
                        Parooli saad kodulehelt www.flop.fm

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #42
                          Re: Flop FM

                          ütlen ausalt, et minule see saade eriti ei meeldi. Teematutvustust vaadates tundub alati huvitav, aga kuulates ei jaksa (jube pikk saade) muusika ja möla hulgast huvitavat välja selektida, loobun enne ära. Mitu korda olen proovinud, aga ei midagi. Võib-olla ma ei ole samal huumorilainel ka.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: Flop FM

                            Jõime atsetooniga õlli ja siis flop FM helistas... :)

                            Comment

                            • Klamber®
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2008
                              • 335

                              #44
                              Re: Flop FM

                              Värske kolmeteistkümnes saade!

                              * Pokkeriuudiseid
                              * Loosime välja auhindu Triobetilt ja Olympic-Onlinelt
                              * Kuulutame välja uued mängud
                              * Intervjuu Evely Ventsliga
                              * Aisildur änd Aipääd
                              * Pokkerinõu annab Hiromandi-Andres
                              * Purpuri Pokkerinipp
                              * Loeme ette kuulajate kirju
                              * Käisime kartitega sõitmas
                              * Gambler-geen avastatud?
                              * Nädala präänik – Runnar
                              * Pokkeripro argipäev – Ranka
                              * Mis tuleb Playmakersis?
                              * Möla

                              Last edited by Klamber®; 10.12.10, 16:53.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: Flop FM

                                Juba kuulan :)

                                Comment

                                Working...