Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ProZac
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 19

    #16
    Re: Flop FM

    Flop FM-i tiim sattus jällegi kogemata korraga olemas kodumaal, nii sünnitasimegi kiirelt uue saate:

    juhatame saate sisse
    mis juhtunud on viimase 3 nädala jooksul ?
    (ilmavalgust näeb Eesti esimene pokkeriraamat, eestlaste invasioon Unibet Open Golden Sands-i, jälle räägime klubidest jms)
    räägime elust enesest ja arutleme ka üldistel päevakorralistel teemadel

    Pokkerikooli Pooltund – Toomas “Kajamees” Taimla

    * sissejuhatus edasistesse saadetesse
    * pokkeri üldine tutvustus ja pokkeri ajalugu
    * pokkeri sünniprotsess
    * kõrvalepõikena väike ETS-i lisainfo

    Stuudios on Olympic – Online TEAM PRO kapten Janar “omadjoped” Kiivramees

    * tee pokkerini
    * õppeprotsess
    * cash vs turniiripokker
    * raamatud
    * hobid ja huvid
    * muusika lauas
    * muusika muidu ja vaba aeg
    * seiklused Bulgaaria piiril
    * soovitused algajatele pokkerimängijatele

    saatesse sekka korralik annus seda, mida sülg suhu toob…
    ilmselgelt ka muusikat
    lõppu tervitused ja soovilood

    Comment

    • Morfiin
      Julm Donk
      • Oct 2009
      • 28

      #17
      Re: Flop FM

      Netis kuulates ei saanud heli kõvemaks ega vaiksemaks keerata :(

      Comment

      • ProZac
        Räme Fish
        • Apr 2010
        • 19

        #18
        Re: Flop FM

        Algselt postitas Morfiin Vaata postitust
        Netis kuulates ei saanud heli kõvemaks ega vaiksemaks keerata :(
        See player ei võimalda seda jah, kuid alati saab ju arvuti häälenuppu reguleerida.
        Last edited by ProZac; 28.05.10, 23:05.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: Flop FM

          ai kurja, minu arust oli suht super saade. edu jätkamisel! Kajamees on muidugi fenolenaalne kuju - igale poole jõuab....isegi Kelgukoertesse :D

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #20
            Re: Flop FM

            Viimane saade oli päris hea , muusika on alati igav tho.

            Comment

            • ProZac
              Räme Fish
              • Apr 2010
              • 19

              #21
              Re: Flop FM

              Flop FM saade 11.06.10 http://live.pokkerivideod.com/2010/0...aade-11-06-10/

              Uus saade sai üle ootuste pikk. Nagu tavaliselt – räägime natukene uudiseid, muljetame kuldsetest liivadest. Kavas ka Pokkerikooli Pooltund ning viimased uudised ETS-ist. Saatekülaliseks Andres Burget. Sekka sörts muusikat ja raadiomöla. NB! valmistuge 4-ks tunniks seekord!

              Pokkerikooli Pooltund (Toomas “Kajamees” Taimla)


              * käte valik enne floppi
              * käte tugevuse määramine
              * strateegia enne floppi
              * lühiülevaade lauas olevate positsioonide käte valikust

              Saatekülaline Andres Burget

              * Eesti esimese oma pokkeriraamatu sünd ja lühike sisututvustus
              * Andrese tutvus pokkeriga
              * seiklused egiptuses
              * tutvus Tim Heath-iga ja selle tagajärjed
              * Speedpoker-i MM Eestis
              * Cardplayer Eesti sünd ja telgitagused
              * Andres ja kriket
              * muu tegevus ja vaba aeg – hobid
              * Triobet ja Andrese roll selles
              * hasartmänguseadus ja litsenseerimine
              * Triobet LIVE ?
              * räägime hasartmängusõltuvusest
              * ETPF tegevus ja plaanid ning Andrese roll selles
              * Klubi liikmelisuse kasulikkus

              Estonian Teampoker Series-i viimased uudised ja lisainfo
              Last edited by ProZac; 11.06.10, 15:41.

              Comment

              • ProZac
                Räme Fish
                • Apr 2010
                • 19

                #22
                Re: Flop FM

                Uue hooaja avasaade, alustame vaikselt ja ettevaatlikult et mitte naba paigast venitada:

                * alustame saadet kurbades toonides
                * räägime uuest (vanast) Cardplayerist
                * räägime möödunud 3 kuu tähtsamatest pokkeriuudistest
                * Mis või kes asi on “Playmakers Club” ? telefonil Leemet.
                * Flop FM otsib abiväge
                * telefonil Rein Purpur
                * vaatame üle kinokava ja räägime filmidest
                * musa ja möla nagu ikka

                Comment

                • Klamber®
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2008
                  • 335

                  #23
                  Re: Flop FM

                  Flop FM 8-s saade 28.10.10

                  Flop FM tutikas stuudios!

                  * Kuulutame välja sõnaloomevõistluse
                  * Lühiuudised viimasel nädalal toimunust – ja ka tulevatest üritustest
                  * Olympic Onlinel uus juht!
                  * Viini EPT
                  * Playmakers Club – Evely Ventsli
                  * Andres Burget – Kreeka Pokkeri Isa
                  * Mis on uues Cardplayeris nädala pärast ?
                  * Pokkerikool – panustamine (Toomas “Kajamees” Taimla)
                  * Villu & Leemet – miks Villu meil külas ja kes ta üldse on ?
                  * Nädala pokkerihoroskoop (stuudios pokkeriastroloog)
                  * Purpuri Pokkerinipp
                  * Laagiminutid
                  * saadame Stepan-i freerollile

                  kiitused, sõim, mõtted, nutt ja hala, ettepanekud, tervitused saade@flop.fm

                  SAADE SIIN

                  Comment

                  • Klamber®
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2008
                    • 335

                    #24
                    Re: Flop FM

                    Värske 10-s saade! (Juubelisaade!)

                    * uudised siit ja sealt
                    * nädala pokkeripersoonid Peter Eastgate ja Mairold Millert
                    * uus Hasartmänguseaduse muudatuse eelnõu
                    * intervjuu Henri Käsperiga
                    * räägime BCOOP-ist, Online meistrikatest ja jaanuaris toimuvatest Eesti Meistrivõistlustest
                    * millega tegeleb ETPF?
                    * Eesti Pokkeriauhinnad
                    * kuulutame välja 2 Triobeti mängu – auhindadele!
                    * jagame näpunäiteid esimest korda kasiinosse sisenejatele
                    * loeme kirju
                    * sulgeme mõne käimasoleva mängu
                    * jagame ära auhindu
                    * Horoskoop järgnevaks nädalaks – (stuudios horoskoobi-Andres)
                    * Purpuri Pokkerinipp
                    * mis toimub sellel nädalavahetusel Tallinna ja Tartu Playmakersis ?
                    * Flop.FM Bro Tiim

                    FLOP FM-i viimast saadet kuula siit

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: Flop FM

                      Täitsa asjalik ettevõtmine. Aga - mis haige Türgi vms neurootiline taustamuusika?? Võimatu kuulata. Kui asjalik jutusaade, siis taustamuusika õige vol on 0. 7 minutit suutsin kannatada seda taustapininat. Kui 0 peale viia, kuulaksin kindlasti ka tulevikus.

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #26
                        Re: Flop FM

                        Like!
                        Taustamuusika on suht vaikselt ja imo see ei häiri, loob pigem väikse meeleolu.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #27
                          Re: Flop FM

                          Kui teil ka edaspidi nõnda pikad saated tulevad, siis minu arvates võiks saade 2-s osas välja tulla, 2 korda nädalas näiteks.

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #28
                            Re: Flop FM

                            Minu meelest on küll pikk saade just hea. Grindi sess ka ikka paar tundi vähemalt ja see möla taustaks on täielik nuts! Mida pikem, seda etem!
                            atsetoon sa võid ju esimese poole nädala alguses kuulata ja teise poole siis nädala lõppu jätta :)

                            Ja taustamuusikal pole häda midagi!

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #29
                              Re: Flop FM

                              koik on nii nagu peab.
                              Eriti intervjuusid huvitavatest pokekrireisidest vms- neid kuulaks tunde.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: Flop FM

                                Flop FM võiks ka video intervjuusid tegema hakata nagu see siin: http://www.pokerstatic.com/hot-seat/...ith-sauce1234/

                                Comment

                                Working...