Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ProZac
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 19

    #1

    Flop FM



    Olukorrast tingituna tehti prooviks Eesti esimene pokkeri “raadio” pilootsaade.
    Mula, uudiste, ja muusika sekka saadi kätte otse San Remo-st vahetult enne finaallauda istumist ka Kairit ja Imre Leibold.
    Ettepanekud, kommentaarid, nutt, hala ja kõik muu sinna juurde kuuluv palun kommentaaridena sellesse postitusse.
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #2
    Re: Flop FM

    Täitsa kuulatav saade isegi, lõpumuusika oli mõnus :D

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: Flop FM

      5 minutiga skippisin läbi, peale luristamise ja ohtra muusika muud meelde ei jäänud. sry :D

      Comment

      • ProZac
        Räme Fish
        • Apr 2010
        • 19

        #4
        Re: Flop FM

        50 minutilise saate jooksul oli 4 muusikapala.
        Luristasin 1 korra ja luban, et seda rohkem ei tee

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: Flop FM

          ju ma siis skippides sattusin alati vale koha peale. against odds

          Comment

          • ProZac
            Räme Fish
            • Apr 2010
            • 19

            #6
            Re: Flop FM



            Nonii, koos suvisema ilmaga on tulnud ka Flop FM-i uus saade. Seekorda on küll saade natukene lühem, kuid lisaboonusena on võimalik võita endale pokkeriraamat David Sklansky “Tournament Poker for Advanced Players” mille on välja pannud www.pokershop.ee.

            * muusikat natsa rohkem – et mõnusam girndimise kõrvale kuulata oleks
            * mis meil üldse plaanis on ?
            * uudisnuppe siit ja sealt
            * saateküsimus koos auhinnaga
            * põgusalt olnud EPT San Remost ja käimas
            olevast EPT Monte Carlost
            Last edited by ProZac; 26.04.10, 22:59.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #7
              Re: Flop FM

              Kuulasin ka just. Emotsioone ei ole, aga positiivne, et sellist asja tehakse. KEEP GOING!

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Flop FM

                Kuulasin ainult teist saadet:

                Suhe 15 minutit muusikat vs 5 minutit rääkimist peaks vähemalt vastupidi olema(ja seda ainult selleks, et teie puhata saaksite). Kui ma tahan muusikat "et grindida" või mida iganes, siis ma kuulan seda winampist või näiteks last.fm-ist, raadio sellisel kujul on minu jaoks surnud kui ma just autoga parajasti ei sõida. Kui on oluline ka selle kohta feedbacki saada, siis muusikavaliku üle ei kurda.

                Sisu ei meeldinud, ootaks natuke professionaalsemat lähenemist, rohkem ettevalmistust. Mõte kutsuda inimesi intervjuudele on väga teretulnud, nurgake, kus "keegi tark" räägib tarka juttu on samuti hea mõte. Praegu jäi mulje, kuidas 2 härrat prooviksid justkui jäljendada "päris" raadiotöötajaid, kes peavad järjest möla ajama mitu tundi. Ärge saage valesti aru, te saite sellega väga hästi hakkama, mind jätab lihtsalt mõte kui selline külmaks.

                Et mina saan aru, et te tahate ikka midagi suurt ja vägevat teha, mitte mingit ajaviitmisraadiot. Kui vajalikud lisad ja muudatused tulevad, siis minu näol on kindlasti kuulaja olemas, kui ta läheb praegusel kujul edasi, siis ma võin ta occasionally avada foorumite brausimise kõrvalt, üldiselt jätab siiski külmaks.

                Vabandage, kui tundeid riivasin.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Flop FM

                  10minti kuulatud ja esmamulje on hea (Y)

                  Comment

                  • vinney
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 473

                    #10
                    Re: Flop FM

                    norm

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #11
                      Re: Flop FM

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Viskaks oma kaks kiiret senti potti.

                      Mina kuulan kolme pokkeri raadiosaadet
                      Deuce Plays with Bart Hanson - Asjalik sisu aga väga kuiv
                      Hey Ball with Danzasmack & Joe Tall - Veidi humoorikam aga ka üldiselt väga igav.
                      2+2 Pokercast - Saade, mis keskmiselt jookseb 2h. Palju huvitavaid ja tuntud külalisi ja erinevaid segmente. Minu meelest võiks sealt matti võtta kõvasti. Forum static, Pokerstars news, Strategy minute. Ma ei ütle, et teeme eesti keelse koopia aga ideid saab sealt piisavalt. Keegi ei käsi teil iga nädal teha saadet või konkureerida Mike&Adamiga, kes on teinud sellist saadet juba 3+ aastat.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: Flop FM

                        esimese osa kohta:
                        Üldiselt on FLOP FM väga muhe raadio mida grindimise ajal kuulata.
                        saate pikkus on paras, möla on naljakas ja muusika on üle keskmise

                        IMO võiks:
                        olla rohkem muusikat + siis basic jutt kõrvale.
                        esitaja/laulu nimi, mingi fun fackt vms jne.. natuke nagu last fmi info kastis olev jutt.

                        rohkem sellist tavalist foorumi möla jne. et kes mida naljakat kuskil postitas ja kuidas kellegil läheb, stats jne.. nii PP/PN kui ka teist foorumite kohta.

                        siis igast pokkeri uudiseid/jutte ja päevakorral olevaid teemasi.
                        mitte siis ainult PNist võid ka pokerlistings,2+2, elu24 jne jne'

                        o ma siis grindin edasi ja hakkan teist osa kuulama :)

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #13
                          Re: Flop FM

                          muusikat pole üldse vaja tegelikult

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: Flop FM

                            teine saade oli väga hea..
                            mõnusalt uudiseid,muusikat,möla..
                            nii et kui lisaksite seda foorumis paska jms millest ma enne rääkisin siis oleks suhteliselt ideaalne saade!

                            eetrisse võiks naxer tulla!
                            tal kindlasti igast põnevat juttu rääkida.
                            ja saade võiks alata 18.00-24.00.

                            btw kuna järgmist möla kuulata saab?

                            Comment

                            • ProZac
                              Räme Fish
                              • Apr 2010
                              • 19

                              #15
                              Re: Flop FM

                              Läks aega mis läks kuid uus saade on peale jõupingutusi kokku saadud- ning vägagi informatiivne:

                              * vaatame üle uue Cardplayeri
                              * lühiuudised siit, natuke ka sealt
                              * saatekülaline Toomas “Kajamees” Taimla – vibud, pokkerikool.com, Tunnet, renju
                              * Korraldaja pihtimus: Kogu info ETS-ist mida te varem kuulnud pole. Avaldame ka kõige kõveramad küsimärgid ning tõmbame need sirgeks.
                              * Eelmise saate küsimuse vastus ja võitja.
                              * Esitame uue küsimuse ja uue(d) auhinna(d)!
                              * Team Pro – elu enne ja pärast – stuudios on valitsev Eesti meister pokkeris Paavo Korkka
                              Head kuulamist.

                              Comment

                              Working...