*** Ametlik MMA Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #31
    Re: *** Ametlik MMA Teema ***



    Head asplode minu jaoks. Kuidas võetakse lihtsalt muuseas 20 kilo alla/juurde?

    Last edited by Codecci; 15.04.10, 00:46.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #32
      Re: *** Ametlik MMA Teema ***

      Tallinna Prod sügisele baaskursusele: http://3dtreening.ee/2010/08/baaskursus-sugis-2010/

      Ise lähen vast päevasesse, minek 100% kindel pole tho, sest väike operatsioon septembri algul ja 1-2 nädalat on niidid sees, sel ajal ei tohi trenni teha. Eks paistab mitu trenni vahele jääb algul, siis otsustan.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #33
        Re: *** Ametlik MMA Teema ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Tallinna Prod sügisele baaskursusele: http://3dtreening.ee/2010/08/baaskursus-sugis-2010/

        Ise lähen vast päevasesse, minek 100% kindel pole tho, sest väike operatsioon septembri algul ja 1-2 nädalat on niidid sees, sel ajal ei tohi trenni teha. Eks paistab mitu trenni vahele jääb algul, siis otsustan.
        See oli vist see sama, kus ma ühe korra käisin. Seal õhtuses trennis on alguses mingi 100 venda ja no mina ei viitsi/saa küll niimoodi trenni teha. Obv kukuvad enamused lõpuks välja, aga et oodata seda 1,5-2 kuud on ka ebanormaalne. Päevases probably teised lood.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #34
          Re: *** Ametlik MMA Teema ***

          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
          See oli vist see sama, kus ma ühe korra käisin. Seal õhtuses trennis on alguses mingi 100 venda ja no mina ei viitsi/saa küll niimoodi trenni teha. Obv kukuvad enamused lõpuks välja, aga et oodata seda 1,5-2 kuud on ka ebanormaalne. Päevases probably teised lood.
          Ma 2009a algul käisin ka, siis oli miski 50-60 ja öeldi, et mingi kindel number saab, kes enne ära maksavad need saavad, 40 kohta oli vms. 40 oli ka palju, aga siiski sai trenni teha ja peale baaskursust saab ju põhitrenni kus ei ole ülerahvastatud (sel ajal vähemalt polnud). Elad üle need 3 kuud baaskursust kui tõsine huvi ala vastu on :)

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #35
            Re: *** Ametlik MMA Teema ***

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Tallinna Prod sügisele baaskursusele: http://3dtreening.ee/2010/08/baaskursus-sugis-2010/

            Ise lähen vast päevasesse, minek 100% kindel pole tho, sest väike operatsioon septembri algul ja 1-2 nädalat on niidid sees, sel ajal ei tohi trenni teha. Eks paistab mitu trenni vahele jääb algul, siis otsustan.
            Kuna mul endal nüüd aastake pausi olnud, siis liitun ka vb sügisest päevase baaskursusega, eeldusel, et vigastused ära on paranenud.

            Comment

            • Kihog
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 101

              #36
              Re: *** Ametlik MMA Teema ***

              Plaanin ka minna. Aga õhtusesse ilmselt.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #37
                Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                käisin ka seal, trenn ise on fantastiline, aga rahvast on ikka rämedalt palju. mingi aeg lendan uuesti peale.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #38
                  Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                  BUMP!

                  Täna oli tutvustus, õhtune trenn sai täis, ise lähen päevasesse 2x nädalas + pühapäeval lisaks kordamine/harjutamine, 12:00 - 14:00 ja päevases on vabu kohti veel s*taks, seega Prod, tulge trenni :)

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #39
                    Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                    Ise Tartu Tai poksis, ülinuts trenn, et kes Tartus elab, võiks ka tulla (Y)

                    Comment

                    • Ermii
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 402

                      #40
                      Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                      Vaatan et võitlussport on pokkeri mängijate seas populaarne, nice :)

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #41
                        Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                        Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                        Vaatan et võitlussport on pokkeri mängijate seas populaarne, nice :)
                        Bad beat laivis=jalaga makku nagu ikka eestlastel kombeks

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #42
                          Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                          ise pmst mingi paar aastat tagasi lõpetasin kickis käimise, kuna asukoht muutus ning ei viitsinud ronida sinna enam. praegu lasen jõudu rohkem ning vahetevahel teen kotitrenni/sparri või niisama raskustega. kui tehnika on olemas, siis saab ise edasi treenida.

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #43
                            Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            BUMP!

                            Täna oli tutvustus, õhtune trenn sai täis, ise lähen päevasesse 2x nädalas + pühapäeval lisaks kordamine/harjutamine, 12:00 - 14:00 ja päevases on vabu kohti veel s*taks, seega Prod, tulge trenni :)

                            mis päevadel ja mis plekib

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #44
                              Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                              Algselt postitas soouni Vaata postitust
                              mis päevadel ja mis plekib
                              Päevaste treeningute ajad:
                              E 12:00-14:00 — Kristiine Spordimajas (Sõpruse pst 161)
                              R 12:00-14:00 — Kristiine Spordimajas (Sõpruse pst 161)
                              P 12:00-14:00 — Kristiine Spordimajas (Sõpruse pst 161)
                              * Vt treeningsaalide asukohainfot

                              Kestus: 3 kuud (3 trenni nädalas)

                              Hind: 3 kuud korraga makstes 1500 kr (s.o 500 kr/kuu), iga kuu eraldi makstes 600 kr/kuu.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #45
                                Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                                Tartu kolin, hakkan kohe käima :) Võrus minuarust pole siukest trenni

                                Comment

                                Working...