*** Ametlik MMA Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #16
    Re: *** Ametlik MMA Teema ***

    Mõttetu vaidlus! Ega korvpalli, jalgpalli või kõhutantsu mitte austavale inimesele pole ka võimalik selgeks teha, et keha ja vaim on seal ikka vinge.
    (Pole ka MMA austaja)

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #17
      Re: *** Ametlik MMA Teema ***

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #18
        Re: *** Ametlik MMA Teema ***

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        [ ] MMA
        [x] show-wrestling

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #19
          Re: *** Ametlik MMA Teema ***

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          [ ] MMA
          [x] show-wrestling
          ma tean:-) aga kiusatus oli liiga suur seda pilti siia trashida:-P

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #20
            Re: *** Ametlik MMA Teema ***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            ma tean:-) aga kiusatus oli liiga suur seda pilti siia trashida:-P
            Sellega on umbes sama lugu, kui keegi paneb Delfisse sportliku pokkeri rubriiki sloti aparaadi pildi, ja siis need kodanikud, kes midagi ei jaga antud valdkonnast satuvad paanikasse ja ei saagi midagi aru.

            Kuna ma ise üritan MMA osas teha samasugust selgitustööd inimeste seas, nagu paljud siinsed kasutajad pokkeri osas, siis selliste gifide kasutamine on pigem kahjuks kui kasuks.

            Aga ma saan aru, et oli naljana mõeldud.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #21
              Re: *** Ametlik MMA Teema ***

              Algselt postitas Kris
              No (veidi) idiootne on see pekslemine imo. Olen ainuke, kes nii arvab?
              Ei ole ainuke.

              Comment

              • Ermii
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 402

                #22
                Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                Algselt postitas Kris
                No (veidi) idiootne on see pekslemine imo. Olen ainuke, kes nii arvab?
                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                Ei ole ainuke.
                Njah, ega tüdrukutele ei sobigi selliseid alasid vaadata ega harrastada, käigu aeroobikas parem...

                Comment

                • SanderT
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 56

                  #23
                  Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                  Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                  Njah, ega tüdrukutele ei sobigi selliseid alasid vaadata ega harrastada, käigu aeroobikas parem...
                  Heh, kui mul kodus telekast K-1 grand prix käis ja kaks sõbrannat külla tulid, olid nad küll väga huvitatud asjast. Eelkõige ilmselt Remy Bonjansky pärast.

                  Muidugi antud formaat on oluliselt lihtsam asjatundmatule jälgida ka.
                  Mingised 3 lühikest raundi ja paljud matšid lõppevad KO-ga.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                    Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                    Njah, ega tüdrukutele ei sobigi selliseid alasid vaadata ega harrastada, käigu aeroobikas parem...
                    [YOUTUBE]hIa5hr4QZOc&feature=player_embedded#[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Ei ole ainuke.
                      See on palju enamat kui lihtsalt "peksmine". Vaadake näiteks UFC esimesi osasid (mingi 1-4). See võistlus loodi selle eesmärgiga, et välja selgitada parim võitluskunst, reegleid praktiliselt polnud, kohal olid mitmesajakilosed sumokad, põkid karatekad, poksijad jms ja kes võitis 4-st võistlusest 3? Kõige väiksem mees kes ei sooritanud praktiliselt ühtegi lööki.

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #26
                        Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                        NSW (Nr1 MMA-HL):
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #27
                          Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                          Kes see blond tõmmu nahaga seal videos, Tito Ortiz?

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #28
                            Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                            ei, kõige lõpus fedoriga müramas: kevin randleman

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #29
                              Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                              Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
                              NSW (Nr1 MMA-HL):
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              kust sa youtubis selle õige lauluga leidsid?

                              enne oli mingi copyrighti keiss ja tuli ise kombineerida seda lugu sinna taha, kui videogooglis ei tahnud vaadata

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #30
                                Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                                sest ma oskan. tean jah, et cr oli mingi aeg peal, aga alati leiab. alati. mma-trackerist saab selle videofailina ka kätte kui vaja.

                                Comment

                                Working...