*** Ametlik MMA Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    *** Ametlik MMA Teema ***

    * MMA = Mixed Martial Arts = Sportlik Vabavõitlus


  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: *** Ametlik MMA Teema ***

    Algselt postitas Tom Vaata postitust
    Jällegi oma tüüpilise vastusega, white on jumal jh, kus ma seda ütlesin? Mingi bs mustamine peab alati sees olema. Ok siis veel 1 kord puust ja punaseks, White tegi sellise diili millest loobumine on absurdne, nii M1 kui ka Fedorile endale ja ainuke võimalik vastus on see, et Fedor kardab.
    Mida ta täpsemalt kardab? Haiget saada?

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #3
      Re: *** Ametlik MMA Teema ***

      Algselt postitas Kris
      MMA IMEB IMO
      kriss imeb imo

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: *** Ametlik MMA Teema ***

        kle kris stfu, sa ei pea igale poole oma sitta külvama .. mine tao wcs pihku ja stfu.

        mma on äge, nii kaua kuni ise puuris pole :)

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #5
          Re: *** Ametlik MMA Teema ***

          Algselt postitas Kris
          No (veidi) idiootne on see pekslemine imo. Olen ainuke, kes nii arvab?
          Pekslemine on normaalne, aga tavaliselt on kakluseid 3 pauku, siis pikali maas ja läheb püherdamiseks.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: *** Ametlik MMA Teema ***

            Algselt postitas Kris
            No (veidi) idiootne on see pekslemine imo. Olen ainuke, kes nii arvab?
            Nop, lihtsalt inimesed ei ole veel piisavalt edasi arenenud aegadest, kui rahvas oli täiega ekstaasis gladiaatorite suremisest areenil.

            Mõned näited, miks MMA ja kõik sellega seonduv külmaks jätab.






            Ehk parem olgu midagi ebareaalset, kui midagi reaalset, mis on samas väga robustne.

            Comment

            • Oneofthekind
              Räme Fish
              • Dec 2009
              • 6

              #7
              Re: *** Ametlik MMA Teema ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Mida ta täpsemalt kardab? Haiget saada?
              Fedor omab osalust selles liigas kus tal leping on +tal on seal vabamad käed kui ta tahab võistelda ka sambos vms.

              DigiTV pealt saab videolaenutusest Eesti MMA Raju võistlusi vaadata, tasuta.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #8
                Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Nop, lihtsalt inimesed ei ole veel piisavalt edasi arenenud aegadest, kui rahvas oli täiega ekstaasis gladiaatorite suremisest areenil.
                Ei ole mõtet nii ignorantset juttu siia ajama tulla. Võiksid ala lähemalt tundma õppida, siis saaksid rohkem aru selle taga peituvast raskest treeningust, oskustest ja tugevast vaimust.

                PS ! TMA vs MMA teemat ei taha kindlasti arendada.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #9
                  Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  PS ! TMA vs MMA teemat ei taha kindlasti arendada.
                  Ma loodan ka, et 1-punch-miracle discussionit siin ei teki.

                  Potsatajal soovitaks alaga tutvust teha või ise harrastada ja siis edasi rääkida.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #10
                    Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                    Nu mulle sellist sporti meeldib vaadata, aga üldiselt ise ringis ei tahaks olla ning vägivalda üldse ei poolda. Keha ja vaimu treening on igati positiivne ning nauditav on jälgida mida inimsesed üksteise vastu ringis suudavad teha kui mõlemad on selleks ettevalmistunud.

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #11
                      Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                      Algselt postitas Kris
                      No (veidi) idiootne on see pekslemine imo. Olen ainuke, kes nii arvab?
                      paraku jah

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                        Nu mulle sellist sporti meeldib vaadata, aga üldiselt ise ringis ei tahaks olla ning vägivalda üldse ei poolda.
                        Vägivald on jõu kasutamine kas füüsilise või vaimse vigastuse tekitamise eesmärgil ja vastu vägivalla ohvri tahtmist.

                        MMA ja vägivald pole kuidagi omavahel seotud.

                        Ise eelmine aasta alguses käisin 2 kuud MMA baaskursusel, eelmisest nädalast hakkasin Revalis taipoksitrennis käima ja kui sõjaväkke minema ei pea siis sügisest hakkan vast uuesti MMA trennis käima ja plaanis ka vähemalt korra võistlustel osaleda kui korralikult trenni viitsin teha :)
                        Last edited by Codecci; 13.04.10, 21:21.

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #13
                          Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                          Vaadata on ikka huvitav ju !

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #14
                            Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                            Üldiselt mulle meeldib see oskuste ja tugeva vaimu teema. Oskuste tõestuseks on saavutused ringis, vaimu tõestuseks imo aga akadeemiline kraad.

                            Mitu magister+ kraadiga isikut on järgnevas listis ?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: *** Ametlik MMA Teema ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Üldiselt mulle meeldib see oskuste ja tugeva vaimu teema. Oskuste tõestuseks on saavutused ringis, vaimu tõestuseks imo aga akadeemiline kraad.

                              Mitu magister+ kraadiga isikut on järgnevas listis ?

                              http://www.completemartialarts.com/w...mafighters.htm
                              No akadeemiline kraad nüüd küll mingi ütleja pole. Pokker on ju "tugeva vaimu" teema - mitu inimest kes nosebleedi biidivad on akadeemilise kraadiga? Enamus high-school/college dropoudid, sest pole lihtsalt aega ja mõtet seda kraadi taga ajada, tippspordis tõenäoliselt samamoodi enamus aladel. Vaevalt tippkümnevõistlejate akadeemilise kraadi % kõrgem on kui tipp-MMA 'katel.

                              Tho, Eesti parim -65kg MMA-kas õpib Tartu Ülikoolis doktoriks igatahes psühholoogia alal :)
                              Last edited by Codecci; 13.04.10, 22:01.

                              Comment

                              Working...