Baccardi or Bankroll management

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    Baccardi or Bankroll management

    selline mõte tekkis endal
    2
    Baccardiga
    0%
    2
    Bankroll managemendiga
    0%
    0
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #2
    Re: Baccardi or Bankroll management

    Algselt postitas ESTPatrick
    selline mõte tekkis endal
    Ja ei tea kust selline mõte tekkis ?

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: Baccardi or Bankroll management

      Algselt postitas ESTPatrick
      selline mõte tekkis endal
      Siiamaani mõlemaga :)

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: Baccardi or Bankroll management

        Bacardi jook? Mis asi on baccardi?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Baccardi or Bankroll management

          Algselt postitas levis
          Bacardi jook? Mis asi on baccardi?
          [img width=475 height=375]http://vinoge.com/files/image/bacardi_white_rum.jpg[/img]
          [img width=450 height=450]http://gigamarket.1001tours.org/images/syrups/bacardi_black_B1.jpg[/img]
          [img width=300 height=300]http://www.dfp.com.ph/modules/osC/images/bacardi-apple.gif[/img]
          [img width=368 height=746]http://www.beveragewarehouse.com/images/products/1236.gif[/img]

          Tegelikult väga hea küsimus :) Mõtlesin 2-3 mintsa ja siis panin, et bankrolli managmendiga. Mitte, et ma bacardiga hakkama ei saaks aga roll managment on super easy :D

          Ja kas see Bacardi Gold on joodav? Googeldades pilte esimest korda nägin ja tekkis kohene huvi.

          Comment

          • Tarmo
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 316

            #6
            Re: Baccardi or Bankroll management

            Gold on joodav, NY lennujaamast sai $25 daala eest soetatud liitrine, amsterdami lennujaamas sai see lipsu taha tõmmatud, muidu oleks lihsalt prügikasti ju lennanud :)

            Comment

            Working...