***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #2416
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Ma usun, et Tarvas-Rock/Kalev tuleb ka väga tuline.

    Comment

    • pohhui
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 91

      #2417
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Üle aastate just üli põnev play-off ju.
      Poolfinaalid on eelmiste aastate finaalseeriate väärilised, eriti just lõppenud TTÜ-Tarva seeria. Samas finaal (ükskõik, kas teisest poolfinaalist jõuab sinna Cramo või Rock) tuleb eeldatavasti ühekülgsem.

      +Mürka mängu algus oli täna muljetavaldav :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2418
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        Esimene shot siis NL50-sse. Esmamulje: regsid on ikka oluliselt leidlikumad kui NL25 kirkamad kriidid ja...mmm fishid on suht samasugused.
        Kohe esimese sessiga siis suurim võidetud ja kaotatud pot ka, jee...

        Great success!
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ja KOHHE karistatakse ära ka!
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Tra, no ma nii arvasin, et tal QQ või KK, aga noh, nii deep, et otsustas 4-beti OOP JJ-ga callida, ei näe küll, et see kasumlik käik tema poolt oleks: setmine oddse küll pole ja kui flopis kasvõi üks ülekaart, on tal äärmiselt keeruline mängida, kui iga tänav surun + kelts flopiga võib ta ikka taga olla. Aga jamh, olen ahne donk ikka. Veavalt, et ta 18 taalasele c-betile flopi foldinud oleks, aga ehk oleks nupud sisse saanud hoopis. Ma oleks 2-oudist ikka märksa rohkem nautinud, ausalt.

        Esimene sess kokkuvõttes -1BI. Tunnen, et taseme vahe NL25-ga on olemas ja reaalne, aga krt, ei tahaks kuidagi alla anda. Pean vist mõtlema coachi palkamisele vmt, ei tahaks kohe üldse alla anda microt nühkima jääda...

        NL/PL25 FR muidu näitab 6,53 bb/100 83k käe peale, mis pole midagi suurepärast, aga noh, rahuldava ehk annab välja (koolipoisi 3).
        Peaks vb selle samuse...mmm...oma päeviku ka tegema, pole kusagile teemase nagu sellist posti teha väga...hmmm...
        mida perset sa tegid ässadega :O ?

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #2419
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          mida perset sa tegid ässadega :O ?
          väga kahtlane jah

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #2420
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            kulgur $22 1r1a-l 6th for $2k, rohkem brag kui beat vist ikka. Congratz ja viska käsi ja story ka ikka.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2421
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              btw, kas keegi oskab öelda, kus saitidel saab crazy pineapplet mängida?
              uurisin netist ja väidetakse, et ultimate betis on lauad olemas, keegi confirmib :)?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #2422
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Softi tõmbamisega ise vaadates saad vastuse oluliselt kiiremini ma pakuks.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #2423
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  seriously CP lauad on netis olemas?
                  mind ka huvitaks, pole kunagi mänginud, aga kõlab gamblinguna (või noh vähemalt rohkem kui NLHE, vihkan seda nittimist)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2424
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    ma kavatsen ära regada UBsse....kohe kohe saan teada.
                    südamest loodan et UBs saab crazy pinet mängida :D

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #2425
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      seriously CP lauad on netis olemas?
                      mind ka huvitaks, pole kunagi mänginud, aga kõlab gamblinguna (või noh vähemalt rohkem kui NLHE, vihkan seda nittimist)
                      proovi PLO-d?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #2426
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        proovi PLO-d?
                        PLO läheb ka nitiks juba:D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2427
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          esialgne pilk ei leia mingisugust crazy pineapplet :D

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #2428
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            õhh räige väsimus on peal, aga ikka suutsin end tildis 18k guaranteed turnale regada ja kuidagi chipleaderiks dongata.
                            pask, ei jaksaks vist küll mingi 7-8h üleval olla.
                            loodetavasti saab pauside ajal magada.

                            mingi hetk possibly palun kellegil teisel edasi mängida:D

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #2429
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              pauside ajal magamine ei ole hea idee.

                              Comment

                              • rmartin
                                Klubi Liige
                                • Dec 2008
                                • 175

                                #2430
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                kas .pdf kujul salvestatud asja saab kuidagi ümber .jpg formaati salvestada? Tänud!

                                Comment

                                Working...