***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2056
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Kilo šoksi kaasa ja minek varsti :D

    Comment

    • MrT2inem
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 132

      #2057
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Endal juba ammu selja taga eksamid ja tean seda tunnet, mis täna päris mitmel Klõbistajal põues on .... Igatahes edu :)

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #2058
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        normaalne, et lund tuleb

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #2059
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          ROFFFFFFFEL näidati sellist asja siis
          [YOUTUBE]YaaI6eciCrc[/YOUTUBE]

          Talent suure T-ga ja performer of the year 2010 imo

          fuck off lol

          ja filipiinide keel ka lahe, segu mingist hispaania asjast ja selgetest ingliskeelsetest väljenditest

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #2060
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Jube uni, öösel pole sitttagi magada saanud. Pool kaks hakkas uni peale tulema ja vend helistas, kuule tead sul on 9h pärast kirjand. No tore teada ju.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #2061
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              mis kell see iq test hakkab?


              mamõtlen kirjandit

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #2062
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                10?

                Comment

                • Staier
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 166

                  #2063
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Kirjandi teemad sis:

                  1. Ühiskond kui noorsoo väärtuste kujundaja
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid, mida peaks ühiskond tegema noorte väärtushinnangute kujundamisel või on see vabas ühiskonnas iga inimese isiklik küsimus. Arutle ka selle üle, mis tähendus on tänapäeval kümnel käsul ning kuidas peaksime suhtuma demokraatlikule ühiskonnale iseloomulikesse väärtustesse, nt vabadus, vastutus, solidaarsus, sallivus jms. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  2. Rahva hing ja iseloom avaldub tema kirjanduses
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid loetud kirjanduse põhjal, mis iseloomustab eestlaste (või mõne muu rahva) hingelaadi. Arutle ka selle üle, millised iseloomujooned on eestlastele (või mõnele muule rahvale) omased ning mis on mõjutanud nende kujunemist. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  3. „Õppige seda tõsiselt võtma, mis on tõsiselt võtmist väärt ..." (Hermann Hesse)
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid, mis nähtused/probleemid domineerivad tänapäeva meedias ning kuidas kujundatakse nende kaudu inimeste mõttemaailma. Arutle ka selle üle, miks huvitavad ning mõjutavad elu pisiasjad ja -seigad inimesi sageli rohkem kui suured probleemid. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  4. Haridus - kas kohustus või võimalus?
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid hariduse rolli inimese elus, lähtudes sellest, kas enese harimine on kodaniku kohustus ühiskonna ees või võimalus leida enda jaoks huvitav ning innustav enesetäiendamise ja arengutee. Arutle õppimise ja enesetäiendamise motiivide ning tähenduse üle inimese elus. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  5. „Me kõik elame sama taeva all, kuid meil kõigil ei ole üks ja sama silmapiir." (Konrad Adenauer)
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid erinevate ühiskonnakorralduste ja kultuuritraditsioonide mõju inimeste elukäsitusele. Arutle ka selle üle, kas ja kuidas erineva usu- ja kultuuritaustaga riigid ja/või inimesed võiks jõuda suurema üksteisemõistmiseni. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  6. Ajaloos vastutab kõige eest järelpõlv
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid, kuidas mõjutab eri riikide ja rahvaste ajalugu nende tänapäeva. Milliseid probleeme tekitavad Eesti ja/või maailma poliitikas mineviku varjud ning miks need takistavad sageli probleemide lahendamist? Arutle ka selle üle, mis on tänastele sugupõlvedele minevikku suunatud maailmanägemises head ja halba. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  7. Kuidas on teaduse ja tehnika areng muutnud inimeste maailmapilti?
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid, kas ja kuidas on teaduse ja tehnika areng muutnud inimeste arusaama maailmast. Arutle ka selle üle, milliseid võimalusi tehnika areng inimestele pakub ja milles väljenduvad tehnoloogiliste katastroofide ohud. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  8. Argipäev vajab muinasjutte
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid, miks vajab inimene kauneid kunste ja meelelahutust. Mida suudab tänapäeva kirjandus/muusika/teater/filmikunst pakkuda igapäevaelu rikastamiseks? Millistele inimese vajadustele rõhumine tagab meelelahutustööstusele hiiglasliku turu ja kasumi? Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  9. Oo, sport, sa oled raha!
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid spordimaailma üha suuremat sõltuvust rahast. Too näiteid selle kohta, kuidas sport lähtub aina rohkem ärimaailma reeglitest ning arutle, missugused kõlbelised probleemid sellega kaasnevad. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  10. Igaühe õnn on kordumatu
                  Kirjuta arutlev kirjand (600-800 sõna), milles analüüsid, kas õnn tähendab igaühe jaoks üht ja sama või sõltub see üksikisikust ja kultuurist. Arutle ka selle üle, kas õnn on ajas püsiv nähtus ning millega inimesed õnne ja õnnetunnet tavaliselt seostavad. Võid tõlgendada teemat ka muul moel.

                  5,6,7,9 on ikka eriti nutsid teemad.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #2064
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas kollane Vaata postitust
                    normaalne, et lund tuleb
                    irv lõuna eestis kanepis on nii, et ärkasin üles ja kogu maa lumega kaetud. Termika juulikuu lumi tuleb meelde sellise asjaga.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #2065
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      maikuus on ka lund sadanud. aga kirjandi teemadest ma valiksin vist 5. või 6. ise kirjutasin 14 aastat tagasi ja ei mäleta mis teemal.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #2066
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Teemad on head, kirjutamist jaguks.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #2067
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Kui ma oleks aasta vanem, siis ma võtaks tõenäoliselt 4. või 7. teema.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #2068
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Müün osakuid FTOPS #8 $535 Heads-Up turniirile ($500k guaranteed ) 25. Aprill.

                            Cashimise korral buy-in tagasi + 50% profitist.

                            Fulltildi kasutaja andu_andu ( konn ) ja starsis ChuckNorrisQ
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...671#post197671
                            Last edited by andu_andu; 24.04.10, 09:49.

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #2069
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              Kui ma oleks aasta vanem, siis ma võtaks tõenäoliselt 4. või 7. teema.
                              Ma võtaks kindlasti 7. teema, ülejäänud tunduvad liiga lamedad minu jaoks. Vb 8. teemas saaks ka midagi filmide näidete põhjal kokku panna.

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #2070
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Võtaksin 6. teema. Suht sarnane sellel. mis ise kirjutasin. Aga edu higistajatele.

                                Comment

                                Working...