Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Oskab keegi öelda, kas Tabasalu babybackis on ikka see kampaania, et -50% on kõik toidud peale lõunat????
Oskab keegi öelda, kas Tabasalu babybackis on ikka see kampaania, et -50% on kõik toidud peale lõunat????
Comment