***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Kui ikka veel tähtis sulle siis.Algselt postitas Oliverk Vaata postitustMaailma tähtsaim küimus hetkel. Kui keegi on Rootsi laeva pealt kunagi ostnud puuvilja lutsukaid ümaras metallkarbis
Sellise kjuga seest. Siis äkki keegi oskab nende nime või margi öelda.
Tootja on soome firma Leaf. Toote nime Monpensiers Fruit Dropps vms.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
i dont knowAlgselt postitas mkva Vaata postitustmis see lühend idk tähendab?
Comment
-
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
hihiiii... u sir just got leveld.Algselt postitas Codecci Vaata postitusti dont know
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Rock pole kunagi kergelt alla vandunud, lihtsalt maininAlgselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitusthmmm...rock piirdub vist poolfinaaliga tänavu
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
seda kindlasti. algselt arvasin rocki 3-0 võitu, aga nüüd....Algselt postitas mislinn Vaata postitustRock pole kunagi kergelt alla vandunud, lihtsalt mainin
ütleme siis nii, et kalev on meeldivalt üllatanud
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
?Algselt postitas variatsioon Vaata postitusthihiiii... u sir just got leveld.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Sest Alaska vastas juba mitmetasandiliselt "Dunno."
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Muidu olen ise kalevi fänn, aga kuna kalev see hooaeg nii sitasti ennast näidanud, siis lootsin rocki 3-0 võitu, aga peab nõustuma, kalev on üllatanudAlgselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitustseda kindlasti. algselt arvasin rocki 3-0 võitu, aga nüüd....
ütleme siis nii, et kalev on meeldivalt üllatanud
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Õige fänn ikka oled!Algselt postitas mislinn Vaata postitustMuidu olen ise kalevi fänn, aga kuna kalev see hooaeg nii sitasti ennast näidanud, siis lootsin rocki 3-0 võitu, aga peab nõustuma, kalev on üllatanud
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
fänn on ilmselt jh vale sõna, poolehoidja pigem siisAlgselt postitas vapsik Vaata postitustÕige fänn ikka oled!
Comment
Comment