Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
irw, sama siin, panin TV3 peale, vaatasin, et oh, algustiitrid alles jooksevad ja siis põmm - reklaam :D
irw, sama siin, panin TV3 peale, vaatasin, et oh, algustiitrid alles jooksevad ja siis põmm - reklaam :D
Comment