Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
lol, see oli pohmas peaga randomilt pandud rida mitte kellegi konkreetse
kohta ju. Vaata topicu pealkirja :D
tehke krisiga oma hateclub vms. ma oleks anyways ammu selle foorumi
perse saatnud kui neid weird banne oleks nii palju loobitud.
Algselt postitas Sass
Vaata postitust
kohta ju. Vaata topicu pealkirja :D
tehke krisiga oma hateclub vms. ma oleks anyways ammu selle foorumi
perse saatnud kui neid weird banne oleks nii palju loobitud.
TC
Comment