***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #1141
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    the best fighter ever lived!

    [YOUTUBE]-23nev5A3ig[/YOUTUBE]

    siin täispikkuses ka
    http://www.dailymotion.com/video/xzc...boondock_sport



    gianto silva ftw ja case closed!
    Last edited by jrgn hell; 13.04.10, 19:51.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1142
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
      the best fighter ever lived!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      OBV

      Esimene video mida vaatasin

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1143
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        MMA-le tehti oma thread btw

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1144
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          yeeeeee

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #1145
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #1146
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Mul näitab MSN, et 160st inimesest 3 sees hetkel. Kellegil veel sama jama v ?

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #1147
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                wtf teema ma tahaks kuulda seiklusi alkomaalt ja merelt

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1148
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas ingu Vaata postitust
                  Mul näitab MSN, et 160st inimesest 3 sees hetkel. Kellegil veel sama jama v ?
                  jap, mul sama teema juba viimased paar tundi

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1149
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas ingu Vaata postitust
                    Mul näitab MSN, et 160st inimesest 3 sees hetkel. Kellegil veel sama jama v ?
                    Kõik kes tavaliselt, nüüd ka sees.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #1150
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      mul 12st 2 online. K2rab kyll.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1151
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        mul 1 online ... ei kära

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #1152
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          [QUOTE=Tom;192320]Murran lubadust korra,siis tänaseks tõesti kõik.
                          , srry, kritiseerige.


                          Mhm lepingu punktideüle vaidlemine võtab aega ja selleks on abiks mändedžerid ja kogu kammajaa, aga seda et mänedžer ütleb et nii, fight ei tohi toimu kuna mina nii tahan kyll ei ole, mänedžer annab nõu aga kokkuvõttes otsustab fighter ikka.

                          Ma ei ütle et selles asjas pole bürokraatiat jms paberiasju. Meie n2iteks ei saa minna ja öelda et ok me tahame võidelda sadade tuhandete inimeste ees makske meile. Aga Fedor ja Brock saavad täpselt seda teha antud olukorras, see paberite jms asi on ääremärkused, kas fight toimub või mitte oleneb fighteritest. Minu argument on see, et fight ei ole mitte paberite ja ka raha taga kinni, vaid puhtalt Fedori.

                          Sa väidad, et ainult Fedoris on asi, mis on ikka veel imelik. Ei ole ainult tema taga. Tema ei pea järgi andma ja õigesti teeb kui ei anna. Ma ei tea mitu korda ma pean seda ütlema.

                          Nii et see on suu argument, Brock ei oleks mingi vastane Fedorile ja ta lihtsalt ei viici minna. Cmoon MMAst ja lihtsalt reaalsusest pole mingit arusaama(ei väida et ekspert olen aga niipalju tean), kui arvad, et Fedor vs Brock oleks daavet ja koljat kus Brock oleks väike Daavet. Fight oleks ilmselt äärmiselt tasavägine, Brock on lihtsalt ülekaalukalt suurem. Ise paneks Fedori ilmselt favoriidiks.

                          Jah. Mina üritan läbi faktide, loogilise arutelu väita, et asi ei ole Fedoris. Ma tean ka paljusid asju, aga ma ei ei heida Sulle seda ette, et sa ei tea neid. Ma ei ole ekspert ning ei peagi ennast selleks. Ma esitan ühe vaatepunkti antud teemast. Väide, et ma ei adu reaalsust teeb lihtsalt haiget - get a life.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #1153
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            mul oli kh see msnis nuss, tegin resa arvutile ja k6ik toimib igatahes!

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #1154
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                              mul oli kh see msnis nuss, tegin resa arvutile ja k6ik toimib igatahes!
                              jopppas sul vast lihtsalt, ma ei usu et arvuti resa aitab.
                              hellasin 2le sõbrale enne siia postitamist neil kõik korras

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #1155
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                                jopppas sul vast lihtsalt, ma ei usu et arvuti resa aitab.
                                hellasin 2le sõbrale enne siia postitamist neil kõik korras
                                dunno kas joppas v6i mitte, aga igatahes ennem v2lja minekut oli kõik korras, tulin koju siis nagu olid ikka k6ik inimesed onlinine, aga tekst neile l2bi ei l2inud..lihtsalt l6i tagasi, et ala ei saanud k2tte vmt..siis tegin msnile resa ja sisselogides oli samamoodi paar n2gu ainult online ja siis tegin arvutile resa ja nüüd kõik korras...vb õige timing vmt:D
                                dunno:)

                                Comment

                                Working...