***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #1081
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas SanderT Vaata postitust
    Või see on selline teema, et iga lits kiidab oma v***u ja eksperdid jagunevad samuti küll ühe, küll teise pooldajaks?
    Just nii ongi. Kolmas suht võrdväärne kandidaat on veel Georges St-Pierre.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1082
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas SanderT Vaata postitust
      Pole ka peksualade spetsialist aga kas parim pound for pound fighter Fedor Emilianenko ei peaks olema?

      Või see on selline teema, et iga lits kiidab oma v***u ja eksperdid jagunevad samuti küll ühe, küll teise pooldajaks?
      GSP? :D

      Comment

      • SanderT
        Julm Donk
        • Jan 2010
        • 56

        #1083
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        GSP? :D
        Tõlget pliiis...

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1084
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas SanderT Vaata postitust
          Tõlget pliiis...
          Georges St. Pierre

          Btw, miks Fedor hetkel UFC Heavyweightis ilma ei tee?

          Comment

          • Tom
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 60

            #1085
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Algselt postitas SanderT Vaata postitust
            Pole ka peksualade spetsialist aga kas parim pound for pound fighter Fedor Emilianenko ei peaks olema?

            Või see on selline teema, et iga lits kiidab oma v***u ja eksperdid jagunevad samuti küll ühe, küll teise pooldajaks?
            Srry minu viga, et valesti aru said. Silva on tema(D. White) lemmik ja TEMA meelest parim p4p. Kuna ei ole matemaatlilist valemit selle välja selgitamiseks sis jh arvamused erinevad. Mina isiklikult Fedorit kindlalt esimeseks ei pane, juba ainuüksi sellepärast(kuid mitte ainult), et ta ei näita mingit soovi UFC-s maailma parimatega võistelda, kas kardab või ma ei tia. Mingite abusurdsete asjade pärast teda UFCs ei ole, aga kõik see oleks ülikergesti lahendatav kui mees ise tahaks end proovile panna ning mitte oma 32 võidu otsas istuda ja aegajalt mingeid tundmatuid maa sisse taguda. Fedor vs Brock oleks epic tho.

            Edit: D.White interview Fedori olukorra kohta.
            [YOUTUBE]iuy2oNDO9LU[/YOUTUBE]
            Last edited by Tom; 13.04.10, 16:39.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1086
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              lol

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #1087
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                kamoon - Fedor ei julge, my ass. Kas mitte White ei olnud nõus lihtsalt maksma Fedori nõutud summat + M1-s Fedoril parem diil. Fedor, GSP ja Silva on P4P kolmik - järjestus on maitse asi.

                Comment

                • SanderT
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 56

                  #1088
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas Tom Vaata postitust
                  Srry minu viga, et valesti aru said. Silva on tema(D. White) lemmik ja TEMA meelest parim p4p. Kuna ei ole matemaatlilist valemit selle välja selgitamiseks sis jh arvamused erinevad. Mina isiklikult Fedorit kindlalt esimeseks ei pane, juba ainuüksi sellepärast(kuid mitte ainult), et ta ei näita mingit soovi UFC-s maailma parimatega võistelda, kas kardab või ma ei tia. Mingite abusurdsete asjade pärast teda UFCs ei ole, aga kõik see oleks ülikergesti lahendatav kui mees ise tahaks end proovile panna ning mitte oma 32 võidu otsas istuda ja aegajalt mingeid tundmatuid maa sisse taguda. Fedor vs Brock oleks epic tho.

                  Edit: D.White interview Fedori olukorra kohta.
                  Nonäedsanüüdsiis, iga päev õpin midagi. Kuna MMA-liigade taust on võrdlemisi võõras, ei teadnudki, et Fedor ühest kõvemast sarjast kõrvale hoiab...


                  Edit: Lutzky postist näen, et olen valesse diskussiooni end seganud, nvm..:)
                  Last edited by SanderT; 13.04.10, 16:53.

                  Comment

                  • Tom
                    Julm Donk
                    • Nov 2009
                    • 60

                    #1089
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
                    kamoon - Fedor ei julge, my ass. Kas mitte White ei olnud nõus lihtsalt maksma Fedori nõutud summat + M1-s Fedoril parem diil. Fedor, GSP ja Silva on P4P kolmik - järjestus on maitse asi.
                    P4P kolmikuga olen nõus. Diil mis pakuti oli kindalt parem kui see mis tal praegu, White kinnitas ka seda, UFC on lihtsalt niipalju suurem asi ja suuremad rahad, et nad ei saa mitte kuidagi talle rohkem maksta. Usu mind, D.White tahaks räigelt UFCs Fedorit näha ja tegi ka selleks kõik. Pmliselt ikkagi ta ütles ära suurest rahast ja võimalusest end proovile panna.

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #1090
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      White mula ei ole puhas kuld. Ei ole kunagi olnud ja ei hakka ka olema. Ka tema ajab promojura. Ma ei kaitse Fedorit, aga kui Fedor tahab numbrit X ja nt ka muude asjadega tegeleda (mingid muud üksikfightid olid vist), siis White ei teinud kõike, mis vaja. Lisaks, see, et UFC on suurima käibega promotsioon, ei tähenda seda, et iga kaalukategooria maailma parim neil ka võistleb.

                      Comment

                      • Tom
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 60

                        #1091
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
                        Ma ei kaitse Fedorit, aga kui Fedor tahab numbrit X
                        Laused mis nii algavad, tunduvad alati väitvat vastupidist :D. Fedor tahab X numbrit, mis on madalam kui mingi teine pakutud number? täpselt 2149923? Palga kohapealt niipalju, et D.White sõnul: "it's not even in the same universe" ütleb kõik. Neil ei ole lihtsalt rohkem raha mida nad saavad maksta, nad on väiksemad ja vaesemad, selles pole küsimustki.

                        Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
                        ja nt ka muude asjadega tegeleda (mingid muud üksikfightid olid vist), siis White ei teinud kõike, mis vaja. Lisaks, see, et UFC on suurima käibega promotsioon, ei tähenda seda, et iga kaalukategooria maailma parim neil ka võistleb.
                        Ise ütlesid tegelikult ära, üksikfightid, ta ei taha minna võistelda Miri või Brockiga kes talle haiget võivad teha, ta tahab pensionipõlves vaadata oma undefeated recordi mis tegelike fännide jaoks ei oma mingit kaalu aga paberi peal tundub tavainimesele vägev. Puudub respect selle venna suhtes, hea fighter aga kas argpüks või täielik idioot, mõlemad variandid pole kuigi head. Isegi kui talle makstaks täpselt sama palju ja oleks mingid väiksed vidinad mis talle ei meeldiks siis juba warrior spiriti poolest peaks sellest mööda vaatama ja võitlema maailma parimatega. Pole lihtsalt muud vastusevarianti kui ilmselge põhjendus.

                        Mis see siia puutub et UFCs pole kõik kõige parimad, valdav enamus on siiski seal, antud olukorraga ei oma see mingit seost.

                        Yay for internet arguments!
                        Last edited by Tom; 13.04.10, 17:09.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1092
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Tervist normaalsed foorumikasutajad. Kunagi keegi ütles mulle selle lehe mille kaudu saab starsis turnament dollarit buddy transaga tavalisteks dollariteks teha. Kas keegi oskab selle lehe veel öelda mulle uuesti kuna ei leia seda foorumist üles. Tnx

                          Neile kes ei ole nii normaalsed: mode kes mind ära blokkis jälle täiesti tühja koha pealt, mine ilusti *****, peale selle mine veel ravile ka. Ma ei saa aru miks üldse selline vend kes oma mode võimuga mingi ära tõusnud ja vaimselt mingi ebanormaalne on, kes oma isiklikust vihast mulle iga natukesegi vale sõna eest blokke väänab üldse mode saab olla? Tule siis tagasi kui ravil käidud. Tnx.

                          Neile kes ei tea siis mulle väänati jälle selle eest 10 päeva et ütlesin "n!gga"

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #1093
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Algselt postitas Tom Vaata postitust
                            Mina isiklikult Fedorit kindlalt esimeseks ei pane, juba ainuüksi sellepärast(kuid mitte ainult), et ta ei näita mingit soovi UFC-s maailma parimatega võistelda, kas kardab või ma ei tia. Mingite abusurdsete asjade pärast teda UFCs ei ole, aga kõik see oleks ülikergesti lahendatav kui mees ise tahaks end proovile panna ning mitte oma 32 võidu otsas istuda ja aegajalt mingeid tundmatuid maa sisse taguda. Fedor vs Brock oleks epic tho.
                            Kardab? Lol. Tundmatuid maa sisse taguda? Goodrige, Cro-Cop, Hunt, Nog, Randleman, Arlovski, Sylvia jne on tundmatud nimed? Ole nüüd.



                            Algselt postitas Tom Vaata postitust
                            P4P kolmikuga olen nõus. Diil mis pakuti oli kindalt parem kui see mis tal praegu, White kinnitas ka seda, UFC on lihtsalt niipalju suurem asi ja suuremad rahad, et nad ei saa mitte kuidagi talle rohkem maksta. Usu mind, D.White tahaks räigelt UFCs Fedorit näha ja tegi ka selleks kõik. Pmliselt ikkagi ta ütles ära suurest rahast ja võimalusest end proovile panna.
                            Diil mis pakuti oli BS. See oli järjekordselt White enda põikpäisus, mis sellele diilile saatuslikuks sai. White on lihtsalt selline tightass, et kui oled UFC-s, siis kõik muud võistlused on keelatud. Fedor aga tahtis sambo WC osaleda.

                            Proovile on ta end pannud parimate vastu ja raha on ka küllaga teeninud.

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #1094
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Tom. Kui Sul puudub respect Fedori vastu lihtsalt seetõttu, et ta ei liitunud UFC-ga (mis on maailma parim, sest neil on kõige rohkem raha), sest talle oleks antud kõik ja rohkemgi veel, siis see on bs. HW-dest on Fedor parim, maailma parim st mitte tema ei pea jooksma Mirride ja teiste järgi, vaid tema järgi peab jooksma. Lisaks, kui Fedorile meeldib ka nt lepinguväliselt võistelda Venemaal teatud üritustel, siis miks ta peaks sellest taganema. Sest Mirrid on väidetavalt maailma parimad. Juba Pride ajast on meeles ju fakt, et Fedor võttis vastu kõik challengid - ja kui sa ütled, et Fedori resümee on bs (kui kaotusi ei ole, siis ilmselgelt on vastased nõrgad ju), siis vaata UFC HW-te resümeesid ning mõtle uuesti. Ärgem ülistagem liialt UFC-d ja promomeistrit White. Ma ei saa aru eelkõige sellest, et White võib teha igasugust paska enda fighteritele UFC-s a la maksta vähe, teha mõttetuid vastasseise, aga kui fighter (Fedor kui potentsiaalne fighter) midagi ütleb, siis on tema argpüks. Interesting.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #1095
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                                Neile kes ei tea siis mulle väänati jälle selle eest 10 päeva et ütlesin "n!gga"
                                Kedagi ei huvita. Seek help!

                                Comment

                                Working...