***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #976
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    väo, mis ment nl100s teeb :O tas ju high stakes vend pigem .. laudu vist pole saada, hakkab mind terroriseerima laudades
    Ju nägi sind laudades ja mõtles, et ajab leitsi natuke tilti

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #977
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      mismõttes mu hem on viirusega nakatunud, wtf
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #978
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        migni aeg oli jama jah, otsi patchi hemi foorumist

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #979
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          kusikud

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #980
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Ei saa mängida kõrgemal niikaua kui boonus jookseb, liiga kalliks läheks.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #981
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              kakoi boonus :D? mingi special asi pikemat aega ftp olijatele?

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #982
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                ironmani medalite eest ostetud 600$ boonus. Arvata oli et mingitele riietele või stressipallidele oleks pidand need kulutama.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #983
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  lol :D:D:D
                  liiga kalliks minemist pidasid silmad bad runiga kõrgemal:D?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #984
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Lülitati doomswitch sisse jepp

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #985
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      leits sa fish

                      Comment

                      • Kris
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 860

                        #986
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        tegin deviantarti kõik mu esimest deviationit komenteerima!!!111

                        DeviantArt is where art and community thrive. Explore over 650 million pieces of art while connecting to fellow artists and art enthusiasts.


                        <3

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #987
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Seoses pettuste arvu suurenemisega seadsime rahavahetustele piirangud ja ainult suurema usaldusväärsuse ning postituste arvuga kasutajad said teha rahavahetusi. Kahjuks too muudatus pälvis kasutajate poolt, kellel ei olnud piisavalt postitusi või usaldust, väga palju pahameelt ja meelehärmi. Rahavahetus kutsus ligi uusi kasutajaid, kes eirasid ilmselgelt foorumireegleid ning tihti lõhkusid PokkeriProd.com foorumi sõbralikku õhkkonda. Seetõttu otsustasime, et alates 1. veebruarist 2010 on PokkeriProd.com foorumis kõik rahade vahetused täielikult keelatud s.h. ka läbi PM'ide. Kes eirab reeglit, saab ka vastava karistuse.

                          Otsus on lõplik ning ei kuulu enam ümbermuutmisele. Andsime mitmeid võimalusi, aga kahjuks osad kasutajad sellest aru ei saanud. Kõige suuremad kaotajad ongi kasutajad, kes kõige rohkem protesteerisid uue rahavahetuse poliitika vastu ning nende pärast peavad kahjuks kannatama ka kõik ausad ja korralikud foorumlased

                          Tuleb mõista, et meie foorum on pokkerifoorum, kus peamine on pokkerimängijate arendamine ja nende mängu parandamine, mitte aga rahade vahetamine ning diilide küsimine. Meie peamiseks poliitikaks oli minimaalne reklaam, pokkeriõppe jagamine - ja keskendumine ning sõbralikkus. Kahjuks kaks viimast, eriti viimane on hakanud vaikselt lahtuma. See on meie foorumile lubamatu.

                          Seetõttu administraatorite ja moderaatorite peamine ülesaanne 2010. aastal ongi taastada vana hea PokkeriProd.com pokkerifoorum (rõhk sõnal "POKKERI") ja kaotada ära negatiivsus ning vaenulikkus. Vajadusel võtame kasutusele kõige rangemad meetmed, mida rakendame kasutajatele, kes ei saa aru meie foorumi eesmärkidest ning õõnestavad meie foorumis rahulolu ja sõbralikkust.

                          Lõpetuseks tahaks öelda, et peale sõbralikkuse proovime edasi arendada pokkeriõpet ja tõenäoliselt avapaugu tulistab vennas TIGRANO oma uue ja huvitava projektiga.

                          PokkeriProd.com juhtkond loodab, et kasutajad mõistavad muudatuse vajalikkust. Me võiks pidevalt "bännida" pettureid ja kommuuni õõnestajaid, aga see on jällegi üks negatiivne tegu, mis pikemas perspektiivis mõjub foorumile halvasti.

                          PokkeriProd.com juhtkond.

                          Comment

                          • Kris
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 860

                            #988
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            in b4 ban

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #989
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas Kris Vaata postitust
                              in b4 ban
                              ära mulise

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #990
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Mis sest poku asjast sai siis?

                                Comment

                                Working...