tahaks ka teada:D läksin eile regama siis küsisin sealt kassast et mis värk see pair event on, siis öeldi et nemad ei tea midagi ja ühtegi diilerit ka siin ei ole...registreerisin ikka ära aga ei kujuta ka ette mida see endast kujutab.
ai sa rsk, polnud kaua end t'is joonud ja nüüd läks duublisse joomine kohe, luugi tegin lahti riia-valmiera mnt. kell 7 hommikul, seda mäletan, et pulli sai kõvasti.
Comment