***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #946
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Trackib, aga kuvab dollaritena(ilma konvertimata). €1=$1
    aitäh.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #947
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
      Olen nii palju uurinud selle kohta, kui tekib küsimusi, andke teada. Kavatsen ise natuke tema jälgedes käia, vähemalt Magic Busis veidi elada. Lihtsalt haige, kuidas see film ja raamat hingemaailma muuta võivad.
      Kas sa arvad, et sa sedasama siis eestimaalt ei või leida? Sellist muutust läbi elada?

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #948
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        into the wild tundus mulle megaigav ja lõpuni seda ei vaadanudki.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #949
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          vaatan da vinci koodi .. tra noo nii pikakas ananb filmi venitada ...

          Comment

          • Kris
            Grinder
            • Mar 2009
            • 860

            #950
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Into the wild on siiski 2nd best Movie of all time : ), The Matrix siiski on lihtsalt liiga... pole sõnu..

            Into the wild on ka täiesti nuts... eddie vedderi lood sobivad ka ulmehästi sinna...

            "Cause, you know what I don't understand? I don't understand why people, why every fucking person is so bad to each other so fucking often. It doesn't make sense to me. Judgment. Control. All that, the whole spectrum. Well, it just... "

            Comment

            • JohnnyDolce
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2009
              • 454

              #951
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Kas sa arvad, et sa sedasama siis eestimaalt ei või leida? Sellist muutust läbi elada?
              Lühidalt. Ei.

              Pikemalt mõeldes on ju võimalusi küll. Ning selleks ei peale olema isegi taoline field-trip tundmatusse, mõni teeb seda mediteerimise abil, mõni usu läbi. Aga oluline on, mis on eesmärk.

              Hingemaailma puhastamine pealesuruvast urbanismist? Jah, saaks ju küll mõnda lähedal olevasse metsa joosta ning loodusest elatuda. Aga kuna ma tean, et ma ei ole väga püsiv inimene, põgeneksin kodu ning linna läheduse tõttu üsna pea tagasi. (arvatavasti)

              Suurem ettevõtmine nii kaugetesse paikadesse nagu Alaska ning Slab City, hoiaksid mind aga pikemal teekonnal - mingil reaalselt eksisteerival sihil. Ning sellest jõudu saades, usun, et saaksin hakkama. Kodumetsa pole eriti raske siseneda ning sinna jõudes võib äkitselt tekkida mõte "Nii.. ja mis edasi?"

              Just see, et keskendun sihile on tähtis. Pikk perspektiiv, kulgemine selle suunas ning sellel teekonnal mõtete kogumine. Jõudes lõpp-punkti, oled veetnud nii palju aega oma sihtmärgist unistades, karjudes, hoorates, et oled alateadlikult õppinud tundma enda hingemaailma ning väliseid mõjutavaid tegureid.

              Ehk siis lühidalt ning pikalt, Sa võtad endale pikema teekonna mitmete erinevate punktidega ning sa ei leia oma kauaotsitud muutust mitte hetkel kui su jalad puudutavad lõpp-punkti, vaid seal olles sa hakkad tajuma, et kogu see teekond ning läbitavad vahemaad, mis sa oled endaga veetnud, on sind muutnud.
              Last edited by JohnnyDolce; 10.04.10, 22:31. Põhjus: koma.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #952
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                barca paneb reali kotti

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #953
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Õige kah

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #954
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Ma tahaks sulle vastuseks terve raamatu kirjutada, aga lühidalt, seal ei ole seda, mida sa otsid. Kogu sinu elu toimub täpselt praegusel hetkel, see en ainuke asi, mis on reaalne ja mis peaks sulle tähtis olema, tulevik ei too sulle mingisugust lunastust ja õnne, keskendumine tulevikus toimuvale illusioonile ei ole viis elamiseks.

                    Comment

                    • JohnnyDolce
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2009
                      • 454

                      #955
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Kõik, mis ma ütlesin, oli ja on, et ma tahan samuti minna nö. eneseotsinguretkele. Proovida uusi asju, saada tundma maailma kui avaramat pilti. Kodus istudes, ei õpi jalgpalli mängima. Vaja on praktikat.
                      Last edited by JohnnyDolce; 10.04.10, 23:03.

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #956
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                        Lubage ma sattun eufooria lainele. Okei. Igatahes, parim film EVER on Into the wild. Parim story, tõestisündinud lugu, parim soundtrack, parim location, psühholoogia, seiklus, tunnetus, emotsioonid.

                        Olen nii palju uurinud selle kohta, kui tekib küsimusi, andke teada. Kavatsen ise natuke tema jälgedes käia, vähemalt Magic Busis veidi elada. Lihtsalt haige, kuidas see film ja raamat hingemaailma muuta võivad.
                        Olen seda näinud ja tõesti, peale filmi nägemist tükk aega ei tulnud uni, vaid mõtlesin vaikselt voodis elu üle.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #957
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                          Kõik, mis ma ütlesin, oli, et ma tahan samuti minna nö. eneseotsinguretkele. Proovida uusi asju, saada tundma maailma kui avaramat pilti. Kodus istudes, ei õpi jalgpalli mängima. Vaja on praktikat.
                          Ma ei ütle midagi halba otsimise, rändamise ja maailmanägemise kohta, uute kogemuste jne kohta, seda kindlasti teha niipalju, kui võimalusi on, aga sügavama elu mõtte avastamiseks ei pea kuhugi pärapõrgu ronima. Seal on see muidugi natuke lihtsam, kuna seal vaikib kergemini see pidev mõttemüra, mis meie päid täidab. Mõni ronib mägedesse, mõni läheb kalale, mõni sõidab tsikliga 200km/h, eesmärk on kõigil üks, sundida mõte vaikima ja tunnetada praegust hetke täpselt sellisena, nagu ta on. Ilma mineviku ja tulevikuta. Ilma probleemide ja hirmudeta. Mõned oskavad seda ka ilma ekstreemsusi ette võtmata. buddha mungad näiteks. Ja Tommy Angelo.

                          Comment

                          • JohnnyDolce
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2009
                            • 454

                            #958
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Just.. Igivana tõde, et inimesed on erinevad. :)

                            Niisiis, pean minema. Angelina Jolie'ga kohting kokku lepitud. Täna pidi unenägudes hea film jooksma.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #959
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                              Lubage ma sattun eufooria lainele. Okei. Igatahes, parim film EVER on Into the wild. Parim story, tõestisündinud lugu, parim soundtrack, parim location, psühholoogia, seiklus, tunnetus, emotsioonid.
                              See oleneb küll täiesti inimesest, aga minu arvates on näiteks hoopis Forrest Gump parim film ever.
                              Last edited by Fabulous; 10.04.10, 23:39.

                              Comment

                              • Tarq666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 814

                                #960
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Minu arvates on "Revolver" parim film ever.

                                Comment

                                Working...