***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
filmitrikk obvAlgselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Vaatasin E.R.-i, seal oli ühes kohas taustaks Kanye Westi "Gold Digger" ja laulutekstis oli sõna "niggas" ära tsenseeritud:D
Huumorikool ikka see poliitiline korrektsus, kuuldavasti ei tohi USA-s enam black coffee't ka tellida, peab ütlema "plain coffee", muidu kõlab rassistlikult.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
nad võiks üldse sõna black ära kaotada..Algselt postitas nomerlot Vaata postitustVaatasin E.R.-i, seal oli ühes kohas taustaks Kanye Westi "Gold Digger" ja laulutekstis oli sõna "niggas" ära tsenseeritud:D
Huumorikool ikka see poliitiline korrektsus, kuuldavasti ei tohi USA-s enam black coffee't ka tellida, peab ütlema "plain coffee", muidu kõlab rassistlikult.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
The Wicker ManAlgselt postitas timukasr Vaata postitustKeegi mõnda huvitavat psühholoogilist tüüpi (või niisama lahedat) filmi oskab soovitada (2006+ tehtud)?
Youtubes film täitsa olemas. kvaliteedi üle ka väga nuriseda ei saa.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
ei soovita seda filmi!Algselt postitas kardaanirist Vaata postitustThe Wicker Man
Youtubes film täitsa olemas. kvaliteedi üle ka väga nuriseda ei saa.
(eriti veel yuutuubest vaatata)
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
tsill tänudAlgselt postitas taasver Vaata postituststarsi 12 peaks meile hommikul kell 7 olema
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Algselt postitas kardaanirist Vaata postitustThe Wicker Man
Youtubes film täitsa olemas. kvaliteedi üle ka väga nuriseda ei saa.
Description on päris hea :D -
"I have no idea how anyone can dislike this movie! It basically revolves around Nic Cage running around and shouting at people, and that is nothing but hilarious!"
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
miks? see on täpselt selline film, et kas ei meeldi üldse või lausa jumaldad. kõik filmid ei peagi happy endinguga olema. imo on põnevust ja müsteeriumit filmi lõpuni.
//ja, dialoogid on vahest ikka suht mööda, aga filmi idee on minuarust 5+.
//edit. tsekkasin veits ja filmi uploadija ise mingit paska juurde pannud. torrentist saad kindlasti.Last edited by kardaanirist; 10.04.10, 21:50.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Lubage ma sattun eufooria lainele. Okei. Igatahes, parim film EVER on Into the wild. Parim story, tõestisündinud lugu, parim soundtrack, parim location, psühholoogia, seiklus, tunnetus, emotsioonid.
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=2LAuzT_x8Ek[/YOUTUBE]
Olen nii palju uurinud selle kohta, kui tekib küsimusi, andke teada. Kavatsen ise natuke tema jälgedes käia, vähemalt Magic Busis veidi elada. Lihtsalt haige, kuidas see film ja raamat hingemaailma muuta võivad.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
FYPAlgselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust[YOUTUBE]2LAuzT_x8Ek[/YOUTUBE]
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Trackib, aga kuvab dollaritena(ilma konvertimata). €1=$1Algselt postitas mkva Vaata postitustKas PTR ei tracki euro laudu?
Comment
-
Comment